Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Server FireMoutain] [100 slotów!] [Survival + Frakcje 1.4.2] [ZAPRASZAMY!]


Dymot0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

~FireMoutain~

informacjeo.png

083.gif Adres IP:188.116.32.61:25565

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:100

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

pluginyy.png

Wszystkie Najpotrzebniejsze oraz kilka dodatków

ekipab.png

Właściciel Dymot0 , Właściciel ProstyAs , Administrator: Ciesli102

infododatkowe.png

Chciałbym was zaprosić na Server FireMoutain Survival + Frakcje. Serwer posiada 100 slotów i ogarniętą Administrację znającą się na rzeczy. Nie posiadamy, serwera TeamSpeak, lecz postaramy się to w najbliższym czasie zmienić.Na serwerze jest możliwość kupna konta Vip. Więcej informacji na ten temat na Spawnie.

 

bydawidhard.png

Opublikowano

Fajny server polecam !

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Polecam serwer jak najbardziej ! !

- Brak lagów

- Administracja na poziomie

- Ładnie rozbudowany spawn

Zapraszam na serwer

Opublikowano

Nie Polecam ! Admin napisał na chacie event ,, warp event '' all tpa na event i tam było pvp on i koles w diax eq pozabijal wszystkich a admin mnie zbanowal bo mu ciągle o tym pisałem ( perm ) . ( typ eventu splash ) . I wgl admini nie ogarniaja persmisions i chatu . Troszkę Spawnu bez persmisions . SERWER DO BANI

Opublikowano

Po pierwsze nikt nic nie pisał o tym żeby ktoś kogoś zabił,po drugie,tak to nasza wina że nie pomyśleliśmy o pvp za co bardzo przepraszamy

 

Z przykrością chciałbym poinformować że serwer zostaje wyłączony do dnia jutrzejszego (15.00godz ) conajmniej.Powodem są prace techniczne ;/.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...