Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] XenoXMt2 - prosty zarobek na początek


Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sposób 1:

 

Wymagane: 30 lvl +

 

Jak zarabiać?

 

1. Idziecie do Deokbae w m2 (pieścień tp -> teleportacja -> miasteczka) i kupujecie kilof za 80k yang

2. Szukacie rud (najlepiej na początku mapy trolli, w m2 i w m1). Wydobywacie wszystko oprócz diamentu i skamieniałego drewna <_<

3. Wydobywacie. 255 sztuk każdej rudy to ok. 3 SM, jeśli się trafi na dobrego kupca. Tak więc - opłacalne!

 

Kilka rad:

Rudy po jakimś czasie znikają. Respią się dopiero po 15 minutach.

 

Sposób 2:

 

Wymagane: 30 lvl +

 

Jak zarabiać?

 

1. Idziecie do rybaka (m1) i kupujecie wędkę oraz tonę robali ;P

2. Łowicie. Wszystko co wyłowicie, to otwieracie... prócz małży, tego nie wolno. Otwieranie małży jest be-be. :angry:

3. Małże sprzedajecie. Jeden małż to ok. 2 SM... Czy opłacalne? Sami policzcie.

 

Kilka rad:

Drobnych ryb nie wywalajcie, używajcie tego jako przynęty.

Małża po otworzeniu daje perłę zagłady, którą nie da się handlować.

 

Sposób 3:

 

Wymagane: 90 lvl +, eQ w miarę.

 

Jak zarabiać?

 

1. Idziecie do krainy gigantów (pierścień tp -> teleportacja -> inne -> kraina gigantów).

2. Znajdujecie tam Tysięczne Wojowniki. Zabijamy ile wlezie!

3. Z tysiaków będą wam lecieć księgi lidera i pierścienie expa. Jedna księga = 7-8 SM, PD ring 18-25 SM.

 

Kilka rad:

Zabijajcie także inne potworki, żeby respiło się więcej tysiaków.

 

Sposób 4:

 

Wymagane: 100 lvl +, dobre eq.

 

Jak zarabiać?

 

1. Idziecie do groty v3/v5, EWENTUALNIE v2.

2. W grocie v3 i v5 szperacie za metkami. W grocie v2 za generałami i metkami -.- ale strasznie tego mało.

3. Zbijacie wszystko, co podałem w poprzednim punkcie.

4. Ulepszacze z metków 95 oraz 105 nie mają znacznej wartości, ok. 200kk za jeden... w zamian znajduje się tego tony. Ulepszacze z metka 110 (legendarne ks. odkupienia) to ok. 1 SM, z metka 115 starodawna ks. odkupienia też 1 SM. Reszta nie jest dużo warta, 200-700kk.

 

Kilka rad:

W godzinach szczytu nie sprawdzajcie v2, i tak nic nie znajdziecie.

Z generała lecą zielone klejnoty o wartości ok. 1 SM.

Niektóre ulepszacze warto sobie zostawić, by nie musieć potem kupować.

 

 

To na tyle. W międzyczasie warto oblukać:

- końcówkę av1 (lodowe wiedźmy, drop wart ok. 1 SM za jedną)

- końcówkę ognistej ziemi (czerwone smoki, drop wart ok. 1 SM za jednego)

 

Liczę, że coś to moje pisanie komuś pomoże.

Jeśli pomogłem, daj lajka :unsure:

mmmphh_zpsd4ec972b.jpg


:)


Opublikowano

moim zdaniem najlepszy to wbić z 80 lv i iść na zombi czy jakoś tak (juz nie gram, nie pamiętam nazw) bijemy moby i z samej kasy dostajemy 1sm na jakieś niecałe 10 min

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...