Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BattleCraft 1.4.2 [Dedyk] [40 slotów ! ] [Survival+ Gildie] [NO-WI] [No- Premium]- Polecam Server ;)


kubax553

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BattleCraft !

Informacje:

Adres IP:s23.csrv.pl:13379

Typ Serwera:Survival+ Gildie

Potwory:Tak

Zwierzeta:Tak

Pvp: Tak

Premium:Nie

Sloty:40

Biala Lista:Nie

Nether:Tak

 

 

Pluginy:

 

Wszystkie potrzebne do serwera SURVIVAL+ GILDIE

 

 

Ekipa:

Założyciel:Bobromax999

Architekt:VeBpl

 

 

Dodatkowe

Informacje:

 

Survival= Około 50 kratek od spawnu, robisz co chcesz

 

Gildie= Załóż gildie, rozbuduj ją i walcz z innymi gildiami, aby twoja była Najlepsza

Opublikowano

Serwer juz zostal zaprezentowany w innym temacie daje link do niego i prosze moda o usuniecie tego http://www.mpcforum.pl/topic/764818-battlecraft-40-slotow-survival-gildie/

A co do samego serwera :

Nie polecam serwera poniewaz :

- Survival bez pvp cos nie halo

- Nieogarnieta administracja

- Zostalem zbanowany za : nara, nie wierze ... Prosze to sprawdzic

- Ciagle restarty

- Serwer stoi dzien a polowa lata full diax + echant

- Nie wiem co mialy oznaczac bloki diaxow obok spawna ktore jeden z adminow zostawil i nie usunal ich... oczwysiscie mozna je bylo zabrac

- Administracji nie zalezy na graczach gdy ktos powiedzial ze serwer jest nudny jeden z administracji powiedzial : to wyjdz nie zalezy nam

- Jeden z adminow pyta graczy jak usunac cuba bo zapomina komendy...

Nie polecam serwera

Pozdrawiam Aridion

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

jak wbije to powiem :D

 

1. nie ma lagów da się grać :)

2. Administracja troche nie ogarnia oraz klnie co odpycha od gry

3. ale tak z kims pograć survivalik to fajnie

4. jak dla mnie ocena serwera 2,5/5

lg8ppp.jpg jestem Proo Eloo Fajnyyy 110/100 % :D yeaah

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...