Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Z Pamiętnika Zabójcy | Awesome™


Impression.

Ładne staty ?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ?adne staty ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1352557022-U722206.png

 

Witam. Postanowiłem założyć taki mini projekt pt. "Z Pamiętnika Zabójcy".

Na czym to będzie polegało ? Można powiedzieć taki mix bloga,statystyk,zabójstw i czasami niesamowitych rzeczy, które mnie urzekną.

Przewyższać tu będą statystyki, które będę wstawiał codziennie po każdym dniu mordu.

Czasami wiadomo nie idzie mi i nie mam ochoty grać więc nie zawsze znajdziecie tu dzienną dawkę zdjęć.

Mapa na, której odbywać się będzie "przedstawienie" to Khali. Oczywiście SS będą też z innych map, ale przewyższa Khali.

Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

 

 

1. 14-5 (10.11.12)

1352557156-U722206.jpg

2. 17-5 (10.11.12)

1352557311-U722206.jpg

3. 7-2 (10.11.12)

1352557354-U722206.jpg

4. 5-0 (10.11.12)

1352557393-U722206.jpg

5. 19-5 (10.11.12)

1352557438-U722206.jpg

6. 20-5 (10.11.12)

1352557502-U722206.jpg

7. 17-7 (11.11.12)

1352751112-U722206.jpg

 

8. 6-2 (11.11.12)

1352751210-U722206.jpg

 

9. 12-2 (11.11.12)

1352751249-U722206.jpg

 

 

 

 

Pozdrowienia dla moich nupków:

AdrenalinaPL

areq94pl

Hajda

 

Kiedyś taki staty będą na Was :P

 

 

 

1352557766-U722206.png

 

 

+ filmik żeby się modowie nie doczepili.


http://youtu.be/Yes2nSQURAs

Opublikowano

Temat ładnie wykonany, ale swoje staty umieszczamy w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/390468-najlepsze-staty/

cls.

 

@edit

sory za pomyłkę, zapędziłem się gadając z Epeanem :)

tylko szkoda, że filmik nie jest Twojego autorstwa.

Opublikowano

Tak. Około 2 lat w tym na 3 kontach gdzie z famasem pierwszy raz do czynienia miałem pół roku temu, i innych broni za kaske nie widziałem bo lvla nie było ;)

Opublikowano

Cieszysz się jakimis gówniarskimi statami ?

 

// nie pisz takich postow bo to spam ;) || areq94pl

91041133664860587265.png
Created by

Opublikowano

Jak wiesz to jest gra i z dobrych stat trzeba się cieszyć. Nie pasuje Ci coś ? Wypi3rd*laj.

 

// takie posty to tez spam ;) Nie pisz takich || areq94pl

Opublikowano
Oj podjarałeś się ;D 30 lvl z famasem co biega non stop, a ja dzisiaj gram pierwszy raz od pół roku ;D

 

@ 41 lvl

@ pytałem się przed grą f2p czy p2p wybrałeś to 2 :) Możemy zagrać f2p

 

P.S. FAMAS mi już się znudził i nie idzie mi nim za dobrze.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Trochę chamsko zrobiłeś, ze te ss'y tu + filmik. To wygląda tak, jakbyś chciał sobie tylko posta nabić -.-

1357040469-U286162.png
Opublikowano

propo filmiku skad wziac taki celownik ? jaki ma ? normalny a ww nim ten sam ale pogrubszony i pomniejszony

Twoje uda czynią cuda <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...