Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy jest jakiś bug na kd elitarne na Xenoxmt2?


pawełples

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od jakiegoś czasu gram na XenoxMt2. Niedawno kupiłem kd masakry +5 za 700sm.Koleś który mi sprzedawał powiedział mi że ma full eq w kd. Czy jest jakiś bug na to?

Opublikowano

Według mnie chyba jest bo latają 15 lvl i dedają :P

To już prędzej eq z navi jeżeli takie małe lvl'e dedają wszystkich. :P

Mi nic nie wiadomo o owym bugu - grałam dłuższy czas i nic nie zauważyłam.

Opublikowano

Według mnie chyba jest bo latają 15 lvl i dedają :P

 

Przecież te Niby 15lv mogą mieć tak naprawde 2 postać 250lv i rzygają kasą więc się nudzą i się w ten sposób bawią

DarkNe3s | Projekt Nad Serwerem Metin2


y5xzxs.jpg


"Cross Bogiem , Moc Nałogiem , Życie zabawą , zębatka podstawą"


170 postów / Done.

Opublikowano

niema bugu na elita kd ale jest na darmowe sm z banku :)

 

http://www.mpcforum....enoxmt2-sm-bot/

 

seon-hae/bank/wypłać sm/w pasek do wpisania wpisujemy [nan]/ok/ok i w eq pojawia się nam 1 sm

bot z tej strony robi to automatycznie polecam

1h i mam 400sm darmowych :)

 

 

Robie wszytko tak jak na filmiku i nic. Mam juz konto i chodzi mi normalnie ok ale cacami wychodzi mi zebym zrobił druge konto i wtedy bot przestaje działac :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...