Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ]Czy oplaca sie kupic Ahri v Cassio v Orianna czy junglerow..


kuba3892

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam dylemat z kupnem psotaci do 6300 IP.

Lubie grac w Jungli i na Midzie.

Interesuje mnie postać która mozna robic fajne cambo i jest przyjemna do gry np ,,Jayce"

Wiele osob doradza mi kupic Ahri(dmg) Orianna(dmg) i cassio oraz Rengara(dmg+jungle+solo) Shyvana itd..

Czekam na wasze porady :]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

"Lubie grac w Jungli i na Midzie."

 

To ja ci doradzę Dianę


  • tarcza


  • dobre ganki
  • szybka farma dzięki pasywowi
     

    slow


  • harras
     

    szybka jungla


  • combo
  • krótkie cd

Edit - coś się popsuło ;x

1378417167-U962219.png


by Maxiu


Opublikowano

Bierz orianne, ew. Zyrę, Szukaj moich postów, bo 2 poprzednie napisałem właśnie o nich :) PS. Cass mocna, ale nudna, rozwalisz palec spamując E. Ahri nie wypowiem się, powiem tylko, żę ja ją sprzedałem, bo mi nie odpowiadała. Rengar całkiem mocny, ciekawa postać, ale kto co lubi :D. Shyvana fajny jungler, w late tank z niezłym DMG, jednak ma tylko 1 CC na ulcie

Opublikowano

Ktoś na mida i jungle?

Evelynn

-Duża reg. many

-Niewidzialna

-Łatwa farma

-Łatwy harass

-Niske CD

-MS z W

-AS z E

-Dużo aoe skili

-Shield

-Slow

-Mocny burst

-Tylko pink ward gdy gra jako jungler

-OP ganki

-Jest świetna jako AP carry jak i offtank

E6c9g1v.gif



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...