Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MultiCraft (tekkit i jeszcze 1 mod) (fajna atmosfera) (ogar osoby) (szukamy 5osob do gry)


PolskiFighter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja się zgłaszam na Moda

 

Ogarniam wszystkie mody

umiem dać działke Miałem 1 server dedyk

 

Nick:olekPLpl

Dlaczgo ty?:Bo jestem Ogar i gram 1 rok na tych modach

Ile masz lat:14

Czy ogarniasz mody?:Tak

Ile grasz w mc?:2 lata

Wiesz co to gra zespolowa?:Co-Op

76561198169567059.png

Opublikowano

Nick:Kacpi5559

Dlaczgo ty?:Bardzo lubię grę zespołową i uważam że bez modów nie ma frajdy

Ile masz lat:12 (ogarnięty)

Czy ogarniasz mody?:tak znam się bardzo dobrze na nich

Ile grasz w mc?:2 lata

Wiesz co to gra zespolowa?: tak

Opublikowano

Nick:4Get4Up

 

Dlaczgo ty?:Lubie grać na modach jedynie gram na serwerach z modami gdyż

 

zwykły minecraft jak i singlplayer są nudne

 

Ile masz lat?:15

 

Czy ogarniasz mody?:Tak, ogarniam mody

 

Ile grasz w mc?:z półtora roku bite na pewno

 

Wiesz co to gra zespolowa?: oczywiście

 

Olek2001 To nie chodzi o serwer taki full wypas z modami tylko o co-op'a minecraftowego w kilka osób ;-) (oczywiście ja tak to zrozumiałem może źle to zinterpretowałem)

mca.png

 

mca.png

 

ALE WOLĘ

 

mca.png

Opublikowano

Nick:AtiPL

Dlaczgo ty?:uwielbiam te mody zawsze szukam tekkita i lubie grac zespolowo

Ile masz lat:14

Czy ogarniasz mody?:69% ogarniam

Ile grasz w mc?:od alphy

Wiesz co to gra zespolowa?:tak

Nostale DE

DonPedro

LeveL=40

Job=25 na sp 14

chcesz zemną pograc pisz na pw

Opublikowano

Nick:olekPLpl

Dlaczgo ty?:Bo jestem Ogar i gram 1 rok na tych modach

Ile masz lat:14

Czy ogarniasz mody?:Tak

Ile grasz w mc?:2 lata

Wiesz co to gra zespolowa?:Co-Op

76561198169567059.png

Opublikowano

Nick:4Get4Up

 

Dlaczgo ty?:Lubie grać na modach jedynie gram na serwerach z modami gdyż

 

zwykły minecraft jak i singlplayer są nudne

 

Ile masz lat?:15

 

Czy ogarniasz mody?:Tak, ogarniam mody

 

Ile grasz w mc?:z półtora roku bite na pewno

 

Wiesz co to gra zespolowa?: oczywiście

 

Olek2001 To nie chodzi o serwer taki full wypas z modami tylko o co-op'a minecraftowego w kilka osób ;-) (oczywiście ja tak to zrozumiałem może źle to zinterpretowałem)

Nick:4Get4Up

 

Dlaczgo ty?:Lubie grać na modach jedynie gram na serwerach z modami gdyż

 

zwykły minecraft jak i singlplayer są nudne

 

Ile masz lat?:15

 

Czy ogarniasz mody?:Tak, ogarniam mody

 

Ile grasz w mc?:z półtora roku bite na pewno

 

Wiesz co to gra zespolowa?: oczywiście

 

Olek2001 To nie chodzi o serwer taki full wypas z modami tylko o co-op'a minecraftowego w kilka osób ;-) (oczywiście ja tak to zrozumiałem może źle to zinterpretowałem)

 

 

Dobrze mowisz! :D

Opublikowano

Nick: Michaliex

Dlaczgo ty?: Ponieważ mam jakieś ambicje, da się ze mną dogadać a także nie jestem jakimś trollem

Ile masz lat: 18.

Czy ogarniasz mody?: Pół na pół.

Ile grasz w mc?: Hmm, od wakacji tamtego roku.

Wiesz co to gra zespolowa?: Tak, wiem... I dobrze odnajduję się w zespole.

BloodEgo_eune_81_1_logo.png

Opublikowano

Nick: CrosRoad95

Dlaczgo ty?: lubie tekkita

Ile masz lat: 15

Czy ogarniasz mody?: wszystkie oprocz computer craft ;P

Ile grasz w mc?: od bety 1.7.3

Wiesz co to gra zespolowa?: tak

Masz jakis fajny server z modami ? masz malo graczy ? napisz domnie a zagram :D

Opublikowano

Paczka jest źle zrobiona, po wejściu na serwer, wyskakuje mi błąd :

 

The server request you to have fallowing mods:

mod_ElementalCreepers 1.2.5

 

Czyli, chodzi oto że nie ma tego mod u w paczce.

Proszę o szybką poprawę.

Pozdrawiam.

BloodEgo_eune_81_1_logo.png

Opublikowano

@ref

 

Paczka jest źle zrobiona, po wejściu na serwer, wyskakuje mi błąd :

 

The server request you to have fallowing mods:

mod_ElementalCreepers 1.2.5

 

Czyli, chodzi oto że nie ma tego mod u w paczce.

Proszę o szybką poprawę.

Pozdrawiam.

Paczka jest źle zrobiona, po wejściu na serwer, wyskakuje mi błąd :

 

The server request you to have fallowing mods:

mod_ElementalCreepers 1.2.5

 

Czyli, chodzi oto że nie ma tego mod u w paczce.

Proszę o szybką poprawę.

Pozdrawiam.

 

Zobacz na gore w poscie dodaj nowy jar (jest nowy do pobrania minecraft.jar)

 

@up

Opublikowano

Nick: marek070070707

Dlaczego ty?: Ponieważ lubię Tekkit a na modach gram już od koło 1 roku :P

Ile masz lat: 13,5 (Ale jestem ogarnięty)

Czy ogarniasz mody?: Tak jak napisałem wyżej

Ile grasz w mc?: ok.2 lat

Wiesz co to gra zespolowa?: Tak grałem z kumplami na innych serwach więc chyba wiem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...