Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Specjalne skrzynki PL - event na niepodleglosc


solidarnosc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tym roku, zapewne same smiecie, nic fajnego, pamietam jak kika latek temu, to dawali w wakacje do sloneczek rakiety czerwone do wyrzutni UBR100 !!!

Opublikowano

w tym roku, zapewne same smiecie, nic fajnego, pamietam jak kika latek temu, to dawali w wakacje do sloneczek rakiety czerwone do wyrzutni UBR100 !!!

 

Rok temu w święta też dawali :P

Opublikowano

A gdzie są te skrzynki

Normalnie na podstawowych 3 pierwsze mapki czy trzeba gdzieś dalej ??

 

Od niedzieli mają się pojawić, więc teraz ich nie znajdziesz ;P

Opublikowano

Kredyty, laserki, nic więcej? Mi się wydaje, że dadzą więcej niż w norm boxach.

Już widzę te boty. Tysiące na mapach, sto botów idzie do jednego boxa. Maasakra.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Jak zwykle, co oni mogliby dać. Jest coraz gorzej. Pamiętam kiedyś jak były misje np. na 77 Kristallon w 777 minut, sowita nagroda i chciało się grać. A teraz jest tego tyle , że nie idzie ogarnąć.

Szkoda, że się tak porobiło.

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Kiedyś za misje na 30 strucli w 30 min dostawałeś 10k urki ;D (To chyba był 666 Dzień darkorbit)

 

Trzeba się liczyć z tym, że będzie coraz gorzej. Zawsze to co jest stare jest jare jak mówi przysłowie.

Popieram zdanie poprzednika.

Opublikowano

dochodzą kredytowe rakietki po prostu, nie trafiłem ani razu 3030, a 2021 nie jestem pewien czy tak czy nie... w sumie to mało zbierałem więc nie wiem.

 

Kbot tego nie zbiera ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...