Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukmy ludzi do teamu 25+lvl testowa walka 1 v 1 ze mną.


Tomaaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O Nas:

Nie jesteśmy kolejnym klanem tworzonym jedynie w celu znalezienia grupki znajomych, z którymi można pograć. My patrzymy dalej i staramy się dotrzeć na Topowe miejsca na wszelkich turniejach. Dołączając do nas nie nauczysz się grać, bo czas na to miałeś/aś wcześniej, tu dochodzą tylko najlepsi. Zamierzamy grać na: ESL oraz Gb.

 

Nasza Załoga:

Leader:

Skrypa & Karpiu93

Co-Leader:

Tomek

Team Captain:

Artes

Members:

Centka,MagmaKingPl,Szulz,Blumen,

Co oferujemy?

-Miłą atmosferę.

-Doświadczenie (Dołączysz do nas będąc dobry. Wyjdziesz jako Elita.)

-Zgraną ekipę (Koniec z graniem "Normal Match'ów" i denerwowaniem się. Tutaj jesteśmy całością.)

-Możliwość startowania w turniejach oraz wygrywania nagród.

 

 

Nasz Regulamin:

1. Nie tolerujemy klano-skoczków.

2. Zabrania się obrażania innych graczy (no chyba, że wszyscy mają uśmiech na twarzach)

3. Dołączając do nas, słuchasz się ludzi wyższych szczeblem.

4. Podczas meczów, powinno panować dosłowne skupienie na grze, a nie rozmawianie o czymś innym.

5. Zabrania się podawania hasła na Team Speak'u 3, bądź na forum osobom trzecim.

6. Nie wychodzimy z gry w czasie grania: klanówki, bądź ważniejszego meczu (Chyba, że sprawa tego wymaga. Tu też grają ludzie)

7. Dołączając tu, upewnij się, że masz sprawny sprzęt przed grą, wolny czas oraz jesteś w stanie myślącym.

8. Nie stosowanie się do ludzi wyższych szczeblem, bądź do powyższego regulaminu, skutkuje wykluczeniem gracza z klanu.

 

Wymagania:

-Team Speak 3 z działającym mikrofonem.

-Doświadczenie w grze. (nie liczy się czas gry, tylko to, czy się na niej znasz.)

-Wiek wystarczy podać. (Jest to punkt, na który nie zwracamy szczególnej uwagi, możesz mieć 9 lat, a grać jak Mistrz.)

-Aktywność w grze (Żeby była częstsza niż raz w tygodniu)

-TEAM WORK (Sprawdzimy to, zaraz po tym, jak przyjmiemy twoje zgłoszenie)

-Potrafisz grać perfekcyjnie przynajmniej DWIEMA postaciami.

 

 

 

 

 

 

Aplikacja:

1. Posiadasz Team Speak'a 3 z działającym mikrofonem -

2. Doświadczenie w grze -

3. Wiek -

4. Aktywność w grze -

5. Co wniesiesz do naszego zespołu -

6. Potrafisz grac? grin.gif -

7. Nick w grze -

8. Kim grasz najczęściej -

9. Płeć

Przepraszam lvl nie ma znaczenia.

Opublikowano

Ja Ja Ja Ja !

 

 

1. Nie ;o

2. Brak ;o

3. Oj stara już jestem =)

4. Czasami

5. Nic ;o

6. Ha Ha Ha dobre sobię raczej nie =)

7. Oj znasz =)

8. Wiele ich jest -.- lubie ymir'a ostatnio

9. Emo =)

Koniec z grami... czas na nauke kochanego PRAWA

<3

Opublikowano

Również polecam, poznałem dobrze grających i co najważniejsze ciekawych ludzi ;)

Niestety już w klanie nie jestem , ale polecam! :)

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

1. tak

2. spore - 30lvl.

3. 15

4. jestem codziennie online

5. em.. jedną osobę więcej w team? c:

6. raczej tak ;d

cupid1x.png

7. Centka

8. cupid/bastet/bakasura

9. kobieta

Opublikowano

1. Posiadasz Team Speak'a 3 z działającym mikrofonem - Tak

2. Doświadczenie w grze - Duże :) Gram od początków Bety i nieźle mi idzie:)

3. Wiek - 15

4. Aktywność w grze - 3-4 mecze dziennie :)

5. Co wniesiesz do naszego zespołu - Co wniose? Kolejnego w pełni zaangażowanego członka :)

6. Potrafisz grac? grin.gif - Tak potrafie :)

7. Nick w grze - EngineerPL

8. Kim grasz najczęściej - Anubis

9. Płeć : hmm ^^... Meżczyzna

 

@Edit. O Kur nie zauważyłem że od 25 lvl;/No nic zapewne nie zostane

przyjety

Opublikowano

Engineer przeglądałem twoje statystyki i nie zadowalają mnie i moich kolegów z teamu poćwicz jeszcze i zgłoś się do nas później.Przepraszamy ;/

Opublikowano

Posiadasz Team Speak'a 3 z działającym mikrofonem

- Tiaa

 

 

 

Doświadczenie w grze

-3 Tygodnie ? Wiem, mało, ale chciałbym abyście mnie sprawdzili, wydaje mi się że gram całkiem nieźle..

 

 

 

Wiek

-14

 

 

 

Aktywność w grze

-Kilka meczy dziennie

 

 

Co wniesiesz do naszego zespołu

-Rozgarniętą osobę która jest chętna na grę :P

 

 

 

Potrafisz grac?

grin.gif

 

-Tak ;3

 

 

 

Nick w grze

-WhiteWarrior

 

 

 

Kim grasz najczęściej

-Artemis

 

 

 

Płeć Mężczyzna ;p A raczej chłopak

^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...