Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] strona WWW na plikach by taki_niesmialy.


smok590

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć pewnie wielu z was którzy postawili serwer na plikach by taki_niesmialy nie działa strona www.

Już powiem co należy zrobić.

Gdy już wszystko w sysinstall zrobione piszemy komende:

/etc/rc.d/netif restart

Potem odpalamy nasz protmap tylko nie ten plik uruchamiający tylko te śrubki zaznaczacie all i kasujecie.

Potem wklejacie to :

 

 

[General]
MapCount=7
[Map 1]
MapName=80
InIP=
InPort=80
OutIP=IP
OutPort=80
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 2]
MapName=13000
InIP=
InPort=13000
OutIP=IP
OutPort=13000
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 3]
MapName=13001
InIP=
InPort=13001
OutIP=IP
OutPort=13001
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 4]
MapName=3306
InIP=
InPort=3306
OutIP=IP
OutPort=3306
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 5]
MapName=13002
InIP=
InPort=13002
OutIP=IP
OutPort=13002
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 6]
MapName=11002
InIP=
InPort=11002
OutIP=IP
OutPort=11002
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 7]
MapName=13003
InIP=
InPort=13003
OutIP=IP
OutPort=13003
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1
[Map 8]
MapName=13003
InIP=
InPort=13003
OutIP=IP
OutPort=13003
MaxUser=0
MaxIPUser=0
Proxy=0
BlackList=
AutoRun=1

 

 

Potem w ten zwykły plik exe. i w tym pierwszym porcie klikamy konfiguruj.

I teraz wybieramy zamiast ANY IP nasze ip z hamachi bez końcówek

I wbijacie na zieloną lampke i strona www działa.

Opublikowano

Jeśli ci noi tak nie działa ;] to

wejdź na filezille lub coreftp następnie >etc skopuj plik hosts edytuje i tam masz jakieś ip z hamachi tam masz 4 linijki te 2 ostanie usun :) zapisz i wklej ponownie :) następnie w konsoli wpisz apachtctl start może pomoże też tak miałem -.-

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Jeśli ci noi tak nie działa ;] to

wejdź na filezille lub coreftp następnie >etc skopuj plik hosts edytuje i tam masz jakieś ip z hamachi tam masz 4 linijki te 2 ostanie usun :) zapisz i wklej ponownie :) następnie w konsoli wpisz apachtctl start może pomoże też tak miałem -.-

W tedy jak masz np. kartę hamachi Ci nie pójdzie musiałbyś ją na pierwszym miejscu ustawić a to laguje neta i PC.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mi to nic nie daje, nie działa strona nadal... Tylko mi innym nie...

Polecam, jeśli lubicie się śmiać.

 

http://img.myepicwall.com/i/2012/12/b335f8b3fcedaf4519bb2cdf5882faec.gif?1355571142

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...