Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jak najszybciej nabijać uri ?


pb14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

Gram na PL3 i Mam 10 lvl i statek BigBoy full wyposażenie i tak jak w temacie.. Jak najszybciej nabić uri bo jak polece na wieksze mapy to zostaje zbijany.. :/

Opublikowano

Możecie podać jakieś działające boty ??

Oraz czy da się naprawić statek nie płacąc 500 uri i nie tracąc go ??

Próbuje ustrzelić Vege na handlu ale nie wiem czy ryzykować za 4.5 mln

Opublikowano

boxy ma problem z aktualizacjami i na pewno wyjdzie za rok lub padnie bo nie będzie się im opłacać

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Pb gra w do? :O;)

@tp

Jest darmowy boxybot, ale on zbiera tylko boxy.

I nie dziala.

Opublikowano

Pb gra w do? :O;)

@tp

Jest darmowy boxybot, ale on zbiera tylko boxy.

Ta zacząłem :D

I boxybot tak jak wyżej nie działa :/

Opublikowano

Czyli boxy poszedł spać? Kurde, szkoda :/ Ale i tak nic nie zbierał, więc.. Trza czekać na jakieś bugi licencji w/w botów ;)

Co do tematu, nie każda naprawa kosztuje 500 uri, są też kupony na naprawę. A uri teraz najlepiej zbierać we wrotach/na misjach.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

pb jak masz ten 10 lvl to poleć na x-5 i bij alieny aby wbić 12 lvl tam zaczniesz to wy expisz się kupisz lepszy statek od razu ja ręcznie przez 8 godzin na bb (cz3 ) uzbierałem z misjami 10 lub 20 milionów kredek więc to wystarczy ci na vege wylicytowanie ale polecam tez licytacje o godzinie 2 do 4

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Ale jak polece gdzieś dalej to mnie inne usery niszczą :(

A misje typu zbieraj surowce to ja dziękuje bardzo za marne pare uri ... inne mam wykonane

Licencja na Ibota troche droga :/

A kupony na naprawe mi sie skonczyły :(

Opublikowano

Graj normalnie, dla przyjemności, a nim się obejżysz, będziesz miał urke. Pozatym BígBoya nie naprawiaj, tylko kupuj od nowa

y526IOx.jpg


Opublikowano

@up

A wyposażenia nie strace ??

 

Pierdol DO i zacznij grac w UW :P

NIE <_<

Polecam ci dolaczyc do jakiegos klanu lub pograc z kims w grupie napewno bd wam razniej ;]

Łatwo powiedzieć .... Wszędzie duże wymagania po 15 lvl

Opublikowano

Mateusek +25 do ortografii...

Co do tematu, to są triale botów, to byś zdążył na nich nazbierać trochę uri/kredek/energii na kupony:)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...