Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję KidModów/Adminów/Moderatorów/Budowniczych


Kaminiak90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie. Z tej Strony Administrator nowo stworzonego Serwera Minecraft 1.4.2. Jesteśmy młodzi lecz w fachu oceniamy się na lekko profesjonalnych

:) Posiadaliśmy Sieć Serwerów SA:MP, CS i Multi Theft Auto. Niedawno zakupiliśmy Serwer VPS. Postawiliśmy na nim 50 Slotowego Minecrafta, Counter Strike'a oraz Gta SA:MP. W tej chwili na Serwer Minecraft poszukujemy (jak w temacie):

 

KidModów (Tworzenie działek)

Adminów (Stróże Serwera

:)

Moderatorów

oraz Budowniczych z dobrą wyobraźnią

:) Wiadomo o co chodzi :)

 

Byli byśmy zadowoleni jeśli osoby chętne posiadały Skype lub Chociaż Team Speak w celu łatwiejszego Kontaktu.

 

Moje GG: 2914059

Forum zostanie założone niebawem

:) Czekamy na Wasze Propozycje! :)

Opublikowano

Imię: Bartosz

Wiek: 12 ;)

Skype: Mam ale podam na PW :P

Pozycja: Administrator :)

Pytanie: Ile będzie graczy ??

xXauz.png

By Me

;) Zostanę ADMINEM Na Serwerze MC !.

Opublikowano

Ilość Graczy jest różna. Zależna od dnia. Raz jest Dobrze raz jest źle ;) Jeśli Masz Skype to możesz nam pomóc. Jeśli nie - niestety, ale raczej nie dołączysz do nas. Musimy mieć przecież Kontakt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...