Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zespoły po części screamowe.


lackidacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka. Szukam sobie czegoś ciekawego do słuchania, bo trash metal już mi nie wystarcza (po prostu słucham w kółko jednych i tych samych kawałków). Rozglądam się za jakimś screamowym zespołem, ale coś bardziej w kierunku A7X - Second Heartbeat lub starego LP, niż Suicide Silence (nie za dobrze słucha mi się ciągłego screamu). Dodatkowo jaki gatunek prezentują sobą takie częściowo screamowe zespoły?

7m9a.png


Opublikowano

Wsadź 2 gwoździe do uszu i posłuchaj na nowo metalu.

 

Hehehehehe helmans. Jak nie masz nic do dodania, to wróć sobie do słuchania Gangbang style i nie spamuj.

7m9a.png


Opublikowano

Może Asking Alexandria?

Jeszcze Attack Attack, Bring Me The Horizon, Fit For Rivals, A Day To Remember, Parkway Drive (szczególnie nowy album- Atlas <3), We Came As Romans (!!), Skillet.

W szczególności Asking Alexandria i We Came As Romans.

pewdiepie fan :3

Opublikowano

Może Asking Alexandria?

Jeszcze Attack Attack, Bring Me The Horizon, Fit For Rivals, A Day To Remember, Parkway Drive (szczególnie nowy album- Atlas <3), We Came As Romans (!!), Skillet.

W szczególności Asking Alexandria i We Came As Romans.

 

Dzięki. Najbardziej przypadło mi We Came As Romans.

 

Temat można zamknąć!

7m9a.png


Opublikowano

Jeśli chodzi o Screamo to :

 

-Alesana

-Escape The Fate

-Bullet For My Valentine

- Eyes Set To Kill

- Pierce The Veil ( Jest Scream ale mało)

-Sleeping With Sirens (Mniej)

 

A jeśli o Metalcore to :

-Asking Alexandria

-Miss May I

- Blessthefall

- The Devil Wears Prada

-Atreyu

-Fallen Horizon

 

Jak chcesz to moge więcej tego wypisać :)

mychemv.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...