Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Ethelv vs Patrykusss321


Ethelv

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm, podoba mi się temat więc przyjmuję :)

 

Pierwszy raz zaczynam diss

 

 

Wbijam tutaj, nie tylko dla komercji

Chociaż z zysku, też żyje paru MC

Moje skille są do potęgi... entej

Wszyscy krzyczą w niebogłosy, gdy wchodzę na pętle

Rozpiedalam ciebie, leszczu nie wyżyty

Robisz słabe dissy, a mój styl jest obfity

Sztuczne biffy i bitwy to twoja rola

Twoje komercyjne gówno, dzisiaj dostaje gonga

Słabe notowania w sondach, znowu cię wciągam nosem

Do póki nie ma rodziców, idź się cieszyć pornosem

Nie wchodź tutaj proszę, bo naprawdę nie masz po co

Ja tu wchodzę tylko po to, żeby zgarnąć złoto

Mała sieroto, nie będę owijał w bawełnę

Bo kolejny MC, przy mnie znowu więdnie

Pewnie napiszesz brednie, tak jak twoi poprzednicy

Że ci nie pomagam, że mój rap się tu nie liczy...

Opublikowano

Stoje twardo na tej scenie , nie myśl , że Jesteś Bogiem

Fan PFK od 20 września, mówi rap moim nałogiem

Ziomuś popatrz , skojarz fakty z prawdą brat

Przeciez Mezo i Liber to kurwa nie rap

 

Tym wersem , jego świat został pogrzebany

Jak Feniks z popiołów , wstaję przecierając rany

Myślisz że jestem pojebany ? Przynajmniej nie słucham chłamu

Twoja ambicja to tylko palenie dla szpanu

 

Dam ci trochę do rozumu. Zacznij to rozkminiać

Po co palisz głupa ? Przeciez palenie zabija

Jakoś mnie to nie wzruszyło ? Mówisz wstrętna żmija

Jestem dla ciebie zabójcą . Ulotna chwila

 

Mam w plecaku zapas skilla , kiedy chce to go używam

Takich łaków jak ty , jednym palcem zbijam

Twoje rapy są tak słodkie , że sięgam po insulinę

Bo jak już powiedziałem , mam nieziemskie skille.

 

Można głosować

1329762369-U274919.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...