Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

•Exillium• 60 cap• [Fun/Pve/Job]• [Oldschool]•


AiR

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrut
Opublikowano

Witam.

Chciałbym opisać serwer Exillum, który posiada cap 60(only china), jest stworzony szczególnie pod Job, ale również PvE i zabawę.

 

 

Ogólne:

? Download: (full client) -

http://wtrns.fr/i28GCNwG1iTkGPo

? Donation Method: Jeszcze unknown

? High Performace server

? DDoS Protected

 

 

Konfiguracja serwera(bazowana na ratach iSRO)

? Race: Tylko China

? Level Cap: 60

? Skill Cap: 60

? Mastery Level: 220

? Exp Rate: 10x | Party Experience Ratio: 10x

? Sp Rate: 10x

? Drop Rate: 10x

? Gold Drop Rate: 5x

? Sox Drop Rate: x1 (Normalne moby nie dropią soxów 7d).

? Alchemy rate: 0,5x

? Job: Stary system job

? Job Rate: 100x

? Botting: Dozwolone | Multibotting: Zabronione

? Silki na godzine kiedy jesteś online: 5 (w ciągu tygodnia) / 10 (w weekendy)

 

 

?Mapy?

Jangan (Na razie samo JG FW)

Donwhand

Hotan (Hotan FW na razie wyłączone)

 

 

?Co jeszcze??

 

Moby mają niski rate elków, żeby zapobiec boceniu 24/7.

 

Na CTF dostajesz 1 elixir weapon za każde zabicie więc masz tam dużo więcej frajdy oraz kolejne rozwiązanie aby uniknąć 24/7 bocenia.

 

Normalne moby dropią 1 tier z D7 mobów ani nie będą dropić żadnych soxów.

 

Bitch - aka Isyutaru - dropi SOS itemy i pare elków.

 

Epic Bitch - aka Isyutaru Titan - dropi SOM itemy ale nie bronie.

 

Super Bitch - aka Strong Isyutaru - dropi SUN itemy (nie martwcie się, nie będzie jej tak łatwo zabić więc ludzie nie będą łatwo full sun)

 

Job raty są bardzo wysokie, trade pet level 60 pełny jangan hotan przynosi około 100m zysku, więc na prawdę to jest znacznie lepsza droga do robienia tradów niż bocenie jak tard już jak osiągniesz 60 FF.

Nie ma snow shielda, decaya ani buffa z bicheona na zwiększenie phy attacku.

 

Item mall nie posiada Premki ani avatarów, więc donatorzy nie będą OP. Gold/Silver EXP/SP tickety są naprawione.

 

?Itemy na start?

10X 100% speed scrolls

20X instant return scroll

Grab pet na 3 dni

1000 hp medium potions

1000 mp medium potions

Dodano stare job suity (female i male z każdego jobu)

 

PRZEWIDYWANY START SERWERA:

JUTRO.

Prawdopodobnie zagram tutaj, jak serwer będzie otwarty

 

DODANO LINKI DO REGA I DL'U.

 

link do wszystkiego(epvpers)

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Żadnych nowości - żadnej rewelacji. Tak Samo nudny jak 100 innych serwerów. Bazowana na ratach iSRO -.- To ja pozdrawiam, po to gramy na prywatnych serwerach, żeby nic nie było takie jak jest na isro, żeby server wgl tego nie odzwierciedlał...

Opublikowano

Serwer przetestuję na pewno. Raty na taki serwer to przy dobrym party to w kilka godzin i max lv będzie. Jak będziesz ogarniał gildię to napisz.

Rekrut
Opublikowano

 

 

Jakiej naradowosci sa tworcy servera bo nie widze nigdzie

 

Szczerze to nie wiem, na epvpers(podałem linka) chyba nie było nic napisane.

 

 

Żadnych nowości - żadnej rewelacji. Tak Samo nudny jak 100 innych serwerów. Bazowana na ratach iSRO -.- To ja pozdrawiam, po to gramy na prywatnych serwerach, żeby nic nie było takie jak jest na isro, żeby server wgl tego nie odzwierciedlał...

 

Rozwaliłeś mnie... Na takich ratach lvl będziesz bił może 8h max, przy czym to i tak jest mało nawet gdy serwer jest bazowany pod joba(sam job to w końcu idzie się zanudzić...) Co do nowości to może będą jakieś wprowadzane? Pogramy zobaczymy.

 

 

Serwer przetestuję na pewno. Raty na taki serwer to przy dobrym party to w kilka godzin i max lv będzie. Jak będziesz ogarniał gildię to napisz.

 

Guild ogarniam raczej z Outlawem(epvp*) w takim razie będzie to international, w każdym razie witam każdego ogarniętego. :)

 

 

@EDIT:SERWER WYSTARTOWAL

BIG FUCKIN' DEUCE!

Rekrut
Opublikowano

Ja mam 21 lvl, każdy kto potrzebuje ogarniętej guild (international) to pisać do xxxxxxxx.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Rekrut
Opublikowano

@No... Nie spodziewałem się takich hardcore rate, jest zajebiście.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

dobry server z dnia na dzien jest coraz wiecej ludzi na starcie bylo 30 osob teraz juz jest 50 =) oby tak dalej

tu gra sie nie konczy na wbiciu max lvl =) nie jest to typowy prywatny server :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...