Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[AC:III][Pytanie]Jaką edycję kolekcjonerską ACIII wybrać?


99KaNaK99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIemanko wszystkim.

 

No więc,już wiem,że nie przepuszczę okazji kupna kolekcjonerki AC III ale mam ważne pytania:

 

1.Czy kupno jakiejkolwiek edycji kolekcjonerskiej musi być tylko i wyłącznie przedpremierowe? Czy jednak może się odbyć po premierze?

 

2.Jaką edycje kolekcjonerską kupić? (Ja wybieram pomiędzy -Join or Die- oraz -Freedom Edition- ...)

 

Tu daje opis wszystkich kolekcjonerek:

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Assassins_Creed_3_Freedom_i_Join_or_Die_Edition_edycje_kolekcjonerskie_gry_-_zawartosc-39322.html

 

Czekam na wasze odpowiedźi drodzy forumowicze! xDD

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

No to zależy od ciebie w Join or Die Edition jest kilka dodatków i jakiś kilka rzeczy . A w Freedom Edition Figura , którą widziałem w sklepie za 150 ileś zł albo więcej oraz steelbox i opakowanie kolekcjonerskie . To zależy od ciebie w Join Or Die jest więcej jakiś dodatków itd a w Freedomie tylko figurka i steelbox

mihcio15.png

Opublikowano

Dzięki za wszystkie odp. ale bardzo proszę też o odpowiedź na moje 1. pytanie

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Dzięki za wszystkie odp. ale bardzo proszę też o odpowiedź na moje 1. pytanie

Tak na prawdę - jeśli chcesz oszczędzić pewnie z 50-100 zł. to tak, warto kupić przed premierą ;)

Po premierze możesz kupić- ale cena na 100% się podniesie...

Przez kilka miesięcy po premierze na pewno będzie podniesiona cena - nie wiem o ile, bo wróżką nie jestem - ale na pewno się podniesie ;)

5gubmKI.png

Opublikowano

Tak na prawdę - jeśli chcesz oszczędzić pewnie z 50-100 zł. to tak, warto kupić przed premierą ;)

Po premierze możesz kupić- ale cena na 100% się podniesie...

Przez kilka miesięcy po premierze na pewno będzie podniesiona cena - nie wiem o ile, bo wróżką nie jestem - ale na pewno się podniesie ;)

dzięki

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...