Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2]MultiPoland[300 slotów 40 GB Ram][Wojny Gildi][Dedyk][NO-WL][24/7]


Ltgrayu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

multipoland.png

b_560_95_1.png

**Informacje Ogólne***

Typ: Survival+Wojny Gildi

IP: s1.multipoland.pl:25453

Sloty: 300

Serwer Dedykowany

Whitelist: OFF

Start serwera wczoraj.

 

 

****Administacja****

Ltgray- Główny Założyciel

Doseq- Technik

Mario14125- Webmaster

 

***Parametry Serwera Dedykowanego***

Procesor: Xeon E5

4 Rdzenie

3.6 GHZ

64 GB Ram

Dyski: SSD

 

***Pluginy***

Essentials, Factions, PermissionEX, NocheatPlus, AntiRelog, World Guard, HeroChat, AutoMessege

 

 

 

 

Kilka Screenów z Serwera:

2599812012-11-07_145018.png

2599732012-11-07_145025.png

 

2599742012-11-07_145036.png

2599762012-11-07_145224.png

2599862012-11-07_145301.png

2599832012-11-07_145657.png

2599752012-11-07_145211.png

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

"Biorę udział w konkursie" a wylosujemy:

-VIP

-sVIP

 

Biorę udział w konkursie Jeśli wygram To Nick podam na Pw Aby nikt nie zajął ( ewentualnie napisze później ) Jeszcze nie wbiłem na serwer.

Opublikowano

Survival i kupno 200-900 lvl? albo pakiety z diaxami? dla mnie to jest śmieszne na tego typu serwerach... Rozumiem VIPA z dodatkowymi przywilejami, ale to już jest przesada...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...