Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Ścigaj się z deweloperami + samochód niespodzianka


benq10r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszę na wypadek gdyby komuś to umknęło bo na polskiej stronie nie ma o tym mowy.

 

RacewDevs_Forum.jpg

 

W ten piątek zostanie dodany nowy "wyjątkowy" samochód. Z tej okazji deweloperzy zejdą ze swego piedestału i spotkają się z nami - śmiertelnikami w grze. Rozpoczną ściganie o 19:00 naszego czasu na obu serwerach. Znajdziemy ich w event'ach bez ograniczeń klasowych, a opuszczą oni grę o 21:00. Więcej info podadzą jeszcze w tym tygodniu (ciężko żeby nie skoro jest środa), jak będę coś wiedział to z edytuję ten temat.

 

Krążą plotki, że to może być Audi R8 LMS Ultra, o którym wspominałem gdy został znaleziony w plikach gry (http://www.mpcforum.pl/topic/748039-info-ukryte-nowosci-aktualizowane/)

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Odświeżam i dodaje info.

 

Jak wziąć udział?

Wystarczy wejść do gry i ukończyć wyścig z "Devs'em". Po ukończeniu wyścigu na ekranie podsumowania robimy screen'a. Zdjęcie oraz nazwę kierowcy wysyłamy na adres: [email protected]

 

Kiedy deweloperzy będą w grze?

- na serwerze APEX od 19:00 naszego czasu

- na serwerze CHICANE od 20:00 naszego czasu

- opuszczą grę o 21:00

 

Skąd będę wiedział, że to deweloper?

Będą oni jeździli samochodami, które nie zostały jeszcze udostępnione. Jaki to samochód dowiecie się na krótko przed rozpoczęciem.

Oto niektóre nazwy ich kierowców:

TURKEYANDSWISS, CHICKENANDFETA, SUITANDTIE, BANANABONANZA. MUGENGLIDER. MUGENDRIVE, COSBYSWEATER, BLARGG123, ROBOTVJJ, ROBOTULATOR, PISATUDO, BRZFRS, SOOSKI, SOOSKI2, STRIDERBG1, STRIDERBG2, CARBON13, PAVALOO, PAVALOO542, AJUKLEGENDARY, AJUKNEWDRIVER, MELIOUS, NICK, FLASHGORDON, NEETER775, HIDDENTIGER, NFSDREW, NFSDREWTWO

 

Co muszę wiedzieć?

- twoje zgłoszenie musi zawierać nazwę kierowcy oraz zdjęcie

- w temacie musisz wpisać "Race with Devs"

- tylko jedno zdjęcie na e-mail

- gracze mogą wysłać maksimum 10 zgłoszeń

- zwycięzca zostanie wybrany poprzez losowanie

- zwycięzca zostanie ogłoszony do środy, 14 listopada bądź wcześniej

 

Co mogę wygrać?

Zwycięzców będzie 150, a nagrodami są:

- BMW 135i Coupe (Flexor)

- Chrysler HEMI 300C SRT8 Juggernaut

- Renault Clio V6

- 1mln IGC

- czerwony policyjny neon

- fioletowy neon "NFS"

- tablica "RALLY X"

- tablica "PRESTIGE"

- naklejki Porsche

 

"Devs" jeździli Raptorem w wersji czerwonego Juggernaut'a.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...