Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][06.11] xXRusSXx Special! OPK, Userfinder, ESP, Invisible, Zombie and more!


Unlike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319394218-U173186.png

xXRusSXx

1319394209-U173186.png

Creditz:

xCrazia
Exodus:*
Eagl3..
fas19o
And more :PP

1319394236-U173186.png

jRuoh.jpg

1319394245-U173186.png

7 / 64

1319394199-U173186.png

https://www.virustotal.com/file/03390ae042944a6d78355c8aae59a7cb6a3431157f7578da6f90dda9ea1d4b1f/analysis/1352300099/

 



1319394189-U173186.png


http://speedy.sh/Da7uy/06.11-xXRusSXx.dll

Opublikowano

gdzie ja to mam wrzucic zeby mi ten hack dzialal ? chodzi mi to co sciagnolem gdzie ja to mam wrzucic

pr0lowek88.png
Opublikowano

gdzie ja to mam wrzucic zeby mi ten hack dzialal ? chodzi mi to co sciagnolem gdzie ja to mam wrzucic

 

 

najpierw musisz miec injector

 

JESLI POMOGLEM PROSZE LIKE;]

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

gdzie ja to mam wrzucic zeby mi ten hack dzialal ? chodzi mi to co sciagnolem gdzie ja to mam wrzucic

Musisz mieć Injector czyli plik .exe możesz pobrać z tego tematu :

http://www.mpcforum.pl/topic/243428-spis-wszystkich-dziaajcych-injectorw/

Aha i pamiętaj żeby zmienić nazwę injectoru na taki sam jak ma nazwe .dll tylko bez "dll"

@TOP

Mi działa właśnie gram około 20 minut i bez żadnego crash'u leci lajk. Win XP|32 Bity

Opublikowano

U mnie działa świetnie Win 7 32b.

"Jestem tak szybki, że zeszłej nocy, gdy wyłączyłem światło, byłem w łóżku zanim zrobiło się ciemno." - Muhammad Ali

Opublikowano

Ludzie pro hack <3

Nawet tak OPK nie crashuje, lol a to prawie niemożliwe xD

Wszystko śmiga, tylko troche ulm ammo crashuje, ale po za tym jest git.

Win XP 32bit.

Pozdrawiam <3

1357040469-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...