Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[GTA:IV][Dedyk] Pierwszy Polski Serwer Zombie Mod! Zapraszamy!


NowaProdukcja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam I Zapraszam na jeden z pierwszych polskich zombie Mod !

 

Info:

 

arrow.gif dwa teamy: ocaleńcy i zombie zwalczają się nawzajem lub między sobą. Od Ciebie zależy czy będziesz współpracował.

arrow.gif Levele

arrow.gif 8 klas zombie i dwie klasy specjalne.

arrow.gif losowy spawn, skin, broń oraz, jeżeli jesteś zainfekowany, klasa zombie.

arrow.gif przy respawnie dowiadujesz się czy jesteś zarażony.

arrow.gif możliwość przeszukiwania śmietników.

arrow.gif za zabójstwo otrzymujesz 1 punkt. Liczba punktów zapisuje się po wyjściu z serwera.

arrow.gif 2 miejsca specjalne - magazyn z bronią i dom Toma.

arrow.gif gracze nie widzą się na radarze, co dobrze wpływa na klimat rozgrywki.

arrow.gif oraz wiele więcej amuse.gif

Dołącz Już Teraz !

 

HostName: Pierwszy Polski Serwer [ZombiMOD] Zapraszamy!

Address: 91.204.162.80:3634

Players: 1 / 34

Ping: 36

Mode: ?ZombieMod [PL]? 1.5

Map: San Andreas

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...