Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival + Frakcje],[Kwadratowy Survival],[12 slotow],[Ogar adm.],[Wlasny TS3],[Serdecznie zapraszamy :)]


LolSiemanko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

''Kwadratowy Survival''

 

informacje.png

 

TYP: Survival + Frakcje

Sloty: 12 (bedzie wiecej)

IP: s5.owncraft.pl:25024

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

PvP: Tak

Premium: Nie

Nether: Tak

BialaLista: Nie

 

 

Administracja :

[H@]LolSIemanko,[KidMod]MatissPL - Rekru ON !

 

Pluginy :

Potrzebne, doskonale skonfigurowane !

 

Dodatkowe :

 

Posiadamy Taniego Vip'a - kosztuje on ok. 6 zł

:) (sms), a także S-Vip'a - kosztuje on ok. 11 zł :).Mamy bardzo ogarnieta administracje i dobrze skonfigurowanego team speaka !Na serverze trwa rekrutacja na : Technika (strona www), Prezentatora (kogoś od prezentacji na paru forach, oraz musi mieć własnoręcznie wykonane napisy), Moda (chyba nie trzeba tłumaczyć ...), oraz Admina :)Mamy 2 pluginy przeciw cheaterom, wiec jak jesteś cheaterem to nawet "Nodus" Ci na tym serverze nie pomże :)Jeśli chcesz zostać jednym z Administratorów lub masz pytanie, itp. itd. pisz na Gg : 40021768, Skype : dzikazmijka, TS 3 : LolSiemanko ;)

 

Pozdrawiamy i zyczymy milej gry.

Zyczy:

Administracja servera ! :)

Opublikowano

12 slot i frakcje prosze cie to ja na kazdym serwerze z frakcjami mam minimum 15osob w frakcji nie szkoda bylo ci kasy zrob serwer 40slot to git ale 12 to nie ma szans

Opublikowano

0 ludzi ,nie ciekawy spawn.

Factions na 12 slotach ? 0.0

Parkour jest ale w kij nudny .

Zamiast cuba na spawnie jest claim gildii ... -,-

 

Serwer to jakieś nie porazumienie .

 

Nie polecam .

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...