Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ]RPG Z QUESTAMI NPC WG START PIATEK 18:00


jestemfubu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg RPGcraft

 

Informacje3.png

 

strzalka.gifTYP: RPG

strzalka.gifSloty: 24[początkowo]

strzalka.gifIP: Podam jak ruszy

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Administracja5.png

piotrek131,kkorejwo,jasiekol

 

pluginy3.png

Pod RPG

 

InformacjeDOT3.png

 

 

[Wlasciciel]

Ma dostęp do wszystkich komend.

 

[Administrator]

Ma dostęp do wszystkich komend

 

[superMod]

Może używać WorldEdit (komendy)

Może używać WorldGuard (komendy)

Może banować na czas.

 

[Moderator]

Może używać WorldEdit (komendy)

Może używać WorldGuard (komendy)

Może banować na czas.

 

[DiamondVIP] Koszt 11zł sms z VAT

Może używać warpow.

Może zakładać gildie.

Dochodzić do prac.

Kupować w sklepach.

teleportować się na spawn.

Może robić /home /sethome

Może sprawdzać ilość pieniędzy innych graczy.

Może teleportować się do innych graczy za ich pozwoleniem.

 

[GoldVIP] Koszt 7zł sms z VAT

Może używać warpow.

Może zakładać gildie.

Dochodzić do prac.

Kupować w sklepach.

teleportować się na spawn.

Może sprawdzać ilość pieniędzy innych graczy.

 

[ironVIP] Koszt 6 zł sms z VAT

Może używać warpow.

Może zakładać gildie.

Dochodzić do prac.

Kupować w sklepach.

teleportować się na spawn.

Może sprawdzać ilość pieniędzy innych graczy.

 

[NoLife]

Może zakładać gildie.

Dochodzić do prac.

Kupować w sklepach.

teleportować się na spawn.

 

[Gracz]

Może zakładać gildie.

Dochodzić do prac.

Kupować w sklepach.

teleportować się na spawn.

 

Na serwerze będą różne questy, dzieki czemu rozgrywka będzie ciekawsza, questy będa u npc, u npc będzie mozna sprzedawac itemki, ulepszac oraz wiele innych rzeczy, mam nadzieje ze wam sie do spodoba, range No-Life mozna dostac jak sie bedzie grało na serwerze dziennie 4h. Na serwerze będa frakcje oraz czeste eventy co umili wam gre, zapraszam serdecznie na start. :D!

 

elo jestem jarek mam 36 lat i mam serwer w metinie zabrarzam na niego balmora hehehe o tyle nara subujcie mie na yutube nick fubuxmetin plis plis

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...