Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[McGotha] [Najnowszy typ serwera w Polsce] [15 slotów]


danielo13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje.png

IP serwera: 95.174.58.15

Typ serwera: Osady

Biała lista: Nie (chyba że na serwie są jakieś prace)

Sloty: 15

Potwory: Tak

Zwierzęta: Tak

Premium: Nie

Nether: Nie

PvP: Tak

inf.png

Jest to serwer typu Osady, wymyślony przez " Rixona ", czyli

prze zemnie. Polega na tym, że na serwerze są Osady oraz

Miasta, w których Gracze mogą mieszkać. Do dyspozycji mają

całe wnętrze, lecz z zewnątrz wszystkie domki w Osadach wyglądają tak samo, żeby nie było nieporozumień takich jak np."On ma większy i ładniejszy dom". Chciałem zastrzedz sobie wszystkie prawa do takiego

typu serwera.

pluginy.png

Pluginy są świetnie dopasowane do takiego serwera, wgrane

są między innymi:

- Essentials ( Podstawa)

- Chestshop (Umożliwia graczom handel między

sobą za pomocą sklepów, do których jest

przeznaczony specjalny Targ

- PermissionsEx (Dużo ciekawych rang)

- LWC (Całkowita prywatność dotycząca skrzyń itp.

Wgrane jest wiele innych pluginów umilających grę.

B)

Opublikowano

Nie Polecam

1.Tryb To PVP

2.Żadna Nowość

3.Administracja Nie Zna Ortografii

Przykład:

Ja:Witam.Skąd Można Mieć Jedzenie?

Administrator:Czesc.Rzarcie Jest Na Spalnie.Wpisz:/spawn I Cię Tp Tam.Potem Fpisz /Warp Rzarlotko

25791024046699505251.png

Opublikowano

Nie Polecam

1.Tryb To PVP

2.Żadna Nowość

3.Administracja Nie Zna Ortografii

Przykład:

Ja:Witam.Skąd Można Mieć Jedzenie?

Administrator:Czesc.Rzarcie Jest Na Spalnie.Wpisz:/spawn I Cię Tp Tam.Potem Fpisz /Warp Rzarlotko

Może byś nie kłamał? Bo nawet się o jedzenie nie pytałeś. Byłeś chwilkę pytałeś kto Adm dostałeś bana za niszczenie upraw i teraz piszesz kłamstwa żeby ludzi zniechęcić :/ Proszę tego nie słuchać. A ty stosuj się do regulaminu, a nie wypisujesz oszczerstwa na temat serwera.
Opublikowano

Nie Polecam

1.Tryb To PVP

2.Żadna Nowość

3.Administracja Nie Zna Ortografii

Przykład:

Ja:Witam.Skąd Można Mieć Jedzenie?

Administrator:Czesc.Rzarcie Jest Na Spalnie.Wpisz:/spawn I Cię Tp Tam.Potem Fpisz /Warp Rzarlotko

A zresztą na serwerze nie ma warpów, bo jest to taki typ serwera, więc dziwne że ci powiedziałem żebyś poszedł na jakiś warp -_-

Co do tego co napisałeś "żadna nowość" to chyba ci się coś pomyliło takiego serwera jeszcze nie ma.

Opublikowano

Były, wbijam i zaraz edit :)

 

@Edit Serwer bardzo fajny, miły przyjazny admin znający ort. Mapa fajna, i atmosfera, polecam.:)

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Idiotyzmem jest mieszkanie w jednakowych domkach. Zabiłeś jedną z dwóch przyczyn dla których minecraft jest grą tak grywalną. Pierwsza to survival. Druga to budowanie. Nie wiem kto chciałby tak grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...