Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowaWyżyna [1.4.2] [WL] [DEDYK] [LWC i inne..] [WYSPA, Dopiero wgrana] Czekamy na szybkie podania!


NazZeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

KwadratowaWyżyna [1.4.2] [WL]

kwadratowayzyna.jpg

informacjeo.png

083.gif Adres IP:f3.owncraft.pl:25082

083.gif Typ Serwera:Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:10

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

LifeMc, iConomy, LagMeter, WorldEdit, DisguiseCraft, MobSpawnControl, PermissionsBukkit, WorldGuard, Essentials, WorldBorder, AntiCreeper, LWC

ekipab.png

Admini: NazZeS

infododatkowe.png

Ogarnięta administracja, miła atmosfera, Ceny za ub 4.96 sms, lub odczekanie miesiąca! Vip za 4.96 sms. Przyjazny serwer warto grać. Zapraszam! Odpowiadamy na wszelkie pytania prosze pisać pod nr GG 4226802. Griffowanie BAN! Po nagraniu filmu na Youtube, proszę podesłać linka, nagroda 1 diament. 1 Diament możemy kupić za 1,23 sms bądź Vipa który dostaje co tydzień 3 diamenty.

 

Linki reklam na Youtube:

 

 

Zapisy na white liste:

podanie:

Nazwa

Wiek min.12 lat

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?

Co to jest Griff ?

Będziesz griffował?

Informacje zachęcające:

Opublikowano

dopiero wgrana tak ? a już ldzie w diax eq i cie zabijaja a admin mowi ze nie ma dowodow kazdy pisze ze ich ktos zabija a admini mowia ze mozna zabijac

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Cześć!

Wiek: 13

Nazwa: NotowanyPL

Nie będę nagrywał filmików na yt.

Griff to niszczenie czyjegoś budynku lub budowli

Oczywiście nie będę griffował.

Nazywam sie Bartek . Jestem miły , kreatywny i przyjacielski. Szukam właśnie takich serwerów jak ten. Chciałbym chętnie z wami zagrać.

PozdroWienia

Noto

NotowanyPL

Opublikowano

Trochę to dziwne bo jest 5 osób na serwerze a mapa dopiero wgrana ? ; o I tak jak Mathew564 pisze że już mają diaxowe eq i zabijają. Nie wiem. Jak przyjmą to się zobaczy . ; ] Albo to kolejny serwer gdzie admin rozdaje diaxy za darmo . ^^

Opublikowano

Nazwa : Jolo

Wiek : 13 lat

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? : raczej nie

Co to jest Griff ? : to niszczenie budowli innych graczy

Będziesz griffował? : nie będe i nie zamierzam !!!

Informacje zachęcające:

Jestem dobrym graczem jestem przyjacielski jestem milo nastawiony wobec innych pomagam graczom i tego też od nich oczekuje

Opublikowano

po pierwsze to nie ok haha i admin to jakis nieogarniety jest i mowi ze nie ma dowodow a zabil mnie na jego oczach zamknij ten serwer bo tylko sobie wstyd robisz

Zbieram +

 

packiecopy.png

Opublikowano

Nazwa:White_NyGGer

Wiek min.12 lat:14

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? Nie

Co to jest Griff ? Nie wiem czy to jest perfekcyjna definicja, ale to jest niszczenie czyjegoś przybytku.

Będziesz griffował?nie

Informacje zachęcające:w mc gram od 1.2.3( krótko, ale często gram więc ogarniam),

Opublikowano

Nazwa Kokutstc

Wiek min.12 lat13

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?Zalezy od serwera

Co to jest Griff ?Psucie/niszczenie kogos budowli bez wiedzy wlasciciela .

Będziesz griffował?Nie.

Informacje zachęcające:Podanie . Ogarniam Jak patrzysz na wiek to pomyslisz ze noob,

ale tak nie jest Cos o mnie : jestem mily nie grifuje i nie zabijam za nic . Pozdrawiam

Opublikowano

Nazwa: Maximus3

Wiek min.12 lat: 13

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: nie bo nie mam YT

Co to jest Griff ?Nieszczenie czyjejś własności

Będziesz griffował?: Nie raczej nie

Informacje zachęcające: Lubie wszystkie serwery Kwadratowej masakry i szukam nowych wyzwań

Opublikowano

Nazwa: bartik246

Wiek min.12 lat: 12

Będziesz nagrywał filmy na Youtube?: nie

Co to jest Griff ?: To niszczenie czyjegoś domku, kradnięcie ze skrzynek i pieców

Będziesz griffował? NIE!!!!

Informacje zachęcające: Jestem miłym, ogarniętym chłopcem. Lubie grać na serwach typu Kwadratowa Masakra.

Opublikowano

Nazwa Major_Rabarbar

Wiek min.12 lat 13

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? nie, mam za słaby PC

Co to jest Griff ? To niszczenie budowli innych graczy

Będziesz griffował? Oczywiście ... że nie :3

Informacje zachęcające: Jestem ogarnięty i pomagam innym graczą

 

@up sory za błąd

Opublikowano

Nazwa: TomaszBrd (premium)

 

Wiek: 17

 

Będziesz nagrywał filmy na Youtube? :Jasne, że nie

 

Co to jest Griff : Niszczenie mapy

 

Będziesz griffował? Nie

 

Informacje zachęcające: jestem ogarnięty

Acta

Mówimy

NIE

We are Legion

We do not forgive

We do not forget

Expect us...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...