Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] [Wystartowaliśmy!] FrugolCraft ;] ! [Survival 100% :D] [FACTIONS] [Wojny Gildii] [Za niedługo MobArena!] Zobacz! :) [Dedyk]


Pietrekk24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg FrugolCraft

 

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Survival ;]

strzalka.gifSloty: 20 (Jak serwer bd się podobał, powiększymy!)

strzalka.gifIP: s1game.slotex.pl:20042

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Administracja2.png

[HA] Piterr28 , [Admin] 1sharp , [Admin] lukasz100ns30

 

pluginy.png

Factions , lWC i inne. Razem 21

 

InformacjeDot.png

Już dzisiaj nieoficjalnie wystartowaliśmy!!!

 

Na serwerze jeszcze powstanie :

-Parkour

-Mobarena

-I pewnie jeszcze coś :)

 

Zapraszamy!

 

Opublikowano

"100 % Survival" Hehe... jakby nie było LWC to byłby 100% surv ;) nie zagram i myślę że wiele ludzi też nie zagra na serwerze gdzie są frakcje i lwc :/

:>>

Opublikowano

Razem z Administratorami, doszliśmy do wniosku, że na serwerze LWC jest nie potrzebne i ten plugin został usunięty. Natomiast plugin Factions zostaje, ponieważ zrobiłem wczoraj na servie głosowanie w tej sprawie i wszyscy chcą aby ten plugin został. Moim zdaniem, umila to rozgrywkę:) A co do serva, to ON :D

 

Zapraszamy !

Opublikowano

do kitu! znajduje jeden zamek w glidi jest admin zamek z bedrocka i kazdy pro enchant diax eq !

 

ŻE CO? To z bedrocka to byla mobarena -.- A enchant eq mamy dla picu. Zabił cię jakiś admin? - Nie. - To co chcesz? Nie wystawiaj opinii bez potrzebnie. A gildie mamy po to, żebyśmy byli rozpoznawalni na serwerze, bo zrąbaly się nam permissions. A na serwer zapraszam ;)

 

P.S : Serwer chwilowo off. Konfigurowanie permissions i innych pluginów oraz restart

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...