Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IconCraft najlepszy serwer Frakcje! Zapraszam


tapout10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg IconCraft

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: survival/frakcje

strzalka.gifSloty: 100

strzalka.gifIP: 178.33.54.158:25565

strzalka.gifPotwory: Tak, za czerwoną linią

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: nie Koniecznie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Administracja4.png

Head Admin: Paciek, benchomik1 Administratorzy: TheSplueR

 

pluginy2.png

Odpowiednie

 

InformacjeDOT2.png

IconCraft to nie jest kolejny typowy survival + frakcje w dodatku nie jest to serwerek z 10 slotami gdzie spotkanie gracza graniczy z cudem na serwie administracja tutaj dba o własnych graczy i nie ma ich w dupie pomożemy wam z każdym problemem.Staramy się robić częste eventy ale nie martwcie się jeżeli widzisz że nie ma często eventu na serwie prosimy napisać na forum jak on ma się odbywać a z pewnością go zrobimy.Kolejną ważną rzeczą jest nasze forum oraz kanał TS\'A [Jak na razie w trakcie ustawiania] Nasza administracja zarówno jak i na forum jak i na ts\'sie czeka na to aby pomóc w waszych problemach lub odpowiedzieć na wasze pytanie.Nie martwcie się nie jesteśmy jakimiś nie ogarami i nie mamy po 2latka z pewnością wam pomożemy i udzielimy pomocy.Co do slotów naszego serwera gdy zobaczymy że choć raz serwer jest full zwiększamy sloty o 10! natychmiast gdy serwer jest full takim sposobem możemy iść do 1000 slotów i tak też robić będziemy.Mamy nadzieję że serwerek się wam spodoba i przypadnie do gustu.

Eventy

Jak się odbywa ?

Na mapie serwera są ukryte skrzynki w których można znaleźć cenne przedmioty i uzbrojenie skrzynek jest ograniczona ilość także zapraszamy do szukania. Coto była by zabawa bez rozróby oczywiście o tym pomyśleliśmy podczas nocy na serwerze spawnią się potwornie duże zombie a zadaniem graczy jest ich pokonanie także zapraszamy do brania udziału w evencie.

 

 

 

Co planujemy zrobić ?

 

Na pewno trzeba będzie urozmaicić rozgrywkę serwera w tym celu niebawem dodajemy SurvivalGames lub MobArene do was należy decyzja.

 

B.R.O to chyba typ z innej bajki,

Choć tak jak my nosi kaptur i nike,

Choć tak jak nikt składa wersy na kartki,

I tak go pocisnę niech skurwiel się martwi..

Kochana Administracjo! Proszę nie edytować mi profilu! Z góry dziękuje!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...