Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] M2BOB 1.6.6 jak obsługiwać się UpItemem


yo998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym poprosić żeby ktoś mi wytłumaczył jak obsługiwac się UpItemem w M2BOB 1.6.6 .

 

 

 

 

 

 

 

 

HELP

Pomocnik
Opublikowano

To ulepsza jak zwykły kowal (m1/m2) w każdym miejscu gdzie jesteś, item musi znajdować się na 1slocie w ekwipunku, czyli I zakładka ekwipunku lewy górny róg ; >

sygnary.jpg
Opublikowano

A jeszcze jedno

Jak ulepszam np od razu na +9 to potrzeba wszystkie te ulepszacze co na +6/7/8 czy tylko ten co na +9 potrzeba ???

I czy to może spalić ???

Opublikowano

A jeszcze jedno

Jak ulepszam np od razu na +9 to potrzeba wszystkie te ulepszacze co na +6/7/8 czy tylko ten co na +9 potrzeba ???

I czy to może spalić ???

 

Jeśli chodzi o palenie to oczywiście, że może spalić :) Przecież inaczej, każdy latałby w full eq +9

ZBIERAM +.

Pozdrawiam wszystkich z s7

Jestem, żeby pomagać. Pomagam, żeby być.

Opublikowano

Funkcja pierwsza odpowiada działa jak normalny kowal, tyle że można ulepszać przedmioty w każdym miejscu.

Funkcja druga odpowiada za kowala w demonicznej wieży jednak aby zadziałała musisz być na piętrze z kowalem w demonicznej wieży (tak samo jak normalnie można ulepszyć tylko 1 raz na 1 wędrówke po piętrach) jednakże można ulepszać co się chce (np. u płatnerza bronie, u brońmistrza zbroje, u jubilera broń/zbroje).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...