Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Patrykusss vs Zimny4Ever


Patrykusss321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie byłeś frajerze jak ciebie potrzebowałem,

Ty waliłeś propagandę, a ja w cieniu pozostałem,

I co co ? Może ci pomagać miałem,

Ty jarałeś się majkiem, ja w ogóle nie nagrywałem,

Weź już mordo nie powtarzaj, że się z wami nie trzymałem,

Bo ja stałem nad tobą, twoją osobą,

Ty nazwałeś mnie chorobą ? Hmm bardzo mądre,

Jest taki problem, wiesz jaki? Twoje słownictwo jest skromne,

Moje wersy ogromne, ciebie hejterze niszczą,

Jak ludzie mnie słuchają, to na całą pyde piszczą,

Ja cie witam nienawiścią, i przed tobą stoję,

Dobrze wiesz chłopaczyno gdzie mam propagandy twoje,

A my wiemy to oboje kto w tych tekstach ma racje,

Nie odpuszczę ci mordzino, to już nie są wakacje,

Moja szesnastka, ciebie dosłownie niszczy,

Szesnastka ? Nawet matematyk moich ripost nie zliczy !

 

 

Zacząłem, broń się.

Opublikowano

Sorki, że musiałeś zacząć, ale nie miałem dostępu do internetu

WIĘC JEŻELI CHCESZ MOŻEMY ZROBIĆ REWANŻ I JA ZACZNĘ :)

 

 

Pytasz się gdzie byłem, gdy mnie potrzebowałeś?

A jak cię rodzina potrzebowała, to pewnie ludziom dupę lizałeś!

W oczy się im śmiałeś, nikomu pomocy, nikomu troski

Mam nadzieję, że po tym dissie, wyciągniesz w końcu wnioski

W ogóle się nie znamy, no kurwa kolejny!

Radzę usuń z mpcforum, lepiej te bzdety

Majka nie mam, ale wiesz? Bardzo bym chciał

Chce coś nagrać, bo po co mam w miejscu stać

Twój diss jest stuprocentowo absurdalny

Maka mnie nauczył pisać, jak najwięcej prawdy

Nie nazwałem Cię chorobą? No bo co to kurwa znaczy?

Obrażasz mnie swoją osobą, się do mnie typek kozaczy

Może masz lepszą technikę, ale się z tym zajechałeś

Bo w tym dissie pizdę zagrałeś, i wszystkich okłamałeś

Matematyk, twoich ripost rzeczywiście nie zliczy

Nie ma ich tam wcale, więc lepiej wyjdź i zamknij drzwi

Opublikowano

Gdzie byłeś frajerze jak ciebie potrzebowałem,

Ty waliłeś propagandę, a ja w cieniu pozostałem,

I co co ? Może ci pomagać miałem,

Ty jarałeś się majkiem, ja w ogóle nie nagrywałem,

Weź już mordo nie powtarzaj, że się z wami nie trzymałem,

 

Co to kurwa jest?! Potrzebowałem, pozostałem, miałem, nagrywałem, trzymałem... równie dobrze całą 16mogłes na czasowniku pojechać, bo do tego rymy się nie kończą... rozumiem można dwa rymy walnąć na tą formę ale nie 1/3tekstu!

Patrykus

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Zimny = kwadrat.

Patrykus = lepiej, ale ten wers:

 

Może masz lepszą technikę, ale się z tym zajechałeś

Bo w tym dissie pizdę zagrałeś, i wszystkich okłamałeś

(3x czasownik)

 

Ogólnie to brak panczu..

 

Ale i tak głos na Patrykuss.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano
Jak ludzie mnie słuchają, to na całą pyde piszczą,

 

Bez kitu, jak widzę taką chujowizne, to ciężko nic nie powiedzieć.

 

Zimny przegra, lecz jest lepszy. ^^ >>Według mnie<<

 

Zimny przegra bo piszę gówno, a chwali się, że ludzie się jarają jego wersami.

 

Maka mnie nauczył pisać, jak najwięcej prawdy

 

Uczył cię pisać ? Można się wzorować, ale stylu, flow nie nauczysz, każdy ma swój orginalny. Tak samo teksty, jeden będzie pisać o ziele, drugi o dziewczynie, trzeci o wenie king konga ( if u know what i mean )

 

Głos na patrykussa, piona

Opublikowano

Uczył cię pisać ? Można się wzorować, ale stylu, flow nie nauczysz, każdy ma swój orginalny. Tak samo teksty, jeden będzie pisać o ziele, drugi o dziewczynie, trzeci o wenie king konga ( if u know what i mean )

 

Głos na patrykussa, piona

 

Jest napisane, że nauczył mnie pisać jak najwięcej prawdy...

A nie zmyślone historyjki

Chociaż fakt, nie nauczył, tylko wyjaśnił, że mam pisać jak najwięcej prawdy... If you know what i mean ;)

Piona i dzięki za głos -.^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...