Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WariatyCraft 1.4.2 [Surv+Frakcje][NoPremium][20slotów][Dedyk]


Rexio.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg WariatyCraft

 

informacje2.png

 

strzalka.gif TYP: Surv+Frakcje

strzalka.gif Sloty: 20

strzalka.gif IP: s23.csrv.pl:11045

strzalka.gif Potwory: ON

strzalka.gif Zwierzęta: ON

strzalka.gif PvP: ON

strzalka.gif Premium: OFF

strzalka.gif Nether: ON

strzalka.gif BialaLista: OFF

 

 

Administracja4.png

DarkWarrior, Mietuffka

 

pluginy2.png

Factions, McMMO, DrugMeUp i więcej

 

InformacjeDOT2.png

Serwer powstał 4 listopada 2012 roku. Zachęcam wszystkich, którzy lubią grać w minecraft, ponieważ serwer jest świeżutki i można sobie szybko załatwić eq. Są także bardzo tanie VIP\'y z dużymi udogodnieniami. Kiedy jest dużo ludzi na serwerze robiony jest event, a nie kiedy można wygrać w nim vipa.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@up Sie wie ;p Najważniejsze odświeżać temat i przy okazji nie łamać regulaminu ;)

 

Zapraszam na serwer ;D

jeśli jesteś adminem hcę cie poinformowac żę domagam sięzwrotu itemów

 

DRODZY CZTAJĄCY

TO DO ADMINA DROGI ADMINIE DOMAGAM SIE ZADOSC UCZNIENIE ZA VIPA DARKMAN KTURY

TEPAL SIE BEZ ZAKCEPTOWANIA NIE WIEM JAKIM CUDEM I ZNISZCZŁ MI MOJOM GILDIE I ZABRAŁMI EQ DOMAGAM SIE ZWROTU ITEMÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...