Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wkurzający układ muzy w telefonie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem. Mianowicie mam pobranych kilka albumów różnych wykonawców.

Ale nie wiem przez co, w komputerze mam ładnie pofolderowane, a na telefonie wszystko się rozwala i niektóre utwory telefon bierze za utwory.

Tutaj podaje ss'y.

Niektóre albumy gunsów czy Vain'a mam podzielone jako piosenki.

Jak zrobić abym miał wszystko ładnie jak w kompie że

GnR - 3 foldery w środku i tam dopiero piosenki

Vain - 2 i tak samo jak UP

Deep purple etc.

 

1352064553-U382581.png

1352064575-U382581.png

1352064588-U382581.png

Opublikowano

Przyznaję szczerze że nie wiem czy do końca właśnie o to Ci chodzi ale spróbuję Ci pomóc.

Przykładowo u mnie na telefonie nie muszę robić playlisty tylko po prostu wchodzę w odtwarzacz i wybieram jaki album chcę słuchać.

Piosenki mogą być porozwalane po całym telefonie a odtwarzacz i tak je znajdzie. Żeby tak było musisz na kompie zaznaczyć wszystkie piosenki a następnie

dać właściwości i wpisać tytuł albumu. Jeżeli każda piosenka będzie miała taki sam tytuł albumu to będą one ładne poukładane w odtwarzaczu.

Mam nadzieję że o to Ci chodziło :D

HBV27j.png

Opublikowano

Po prostu zrob playlisty :)

 

 

@edit

nie zrefreszowalem, a tych obrazkow sie chyba nieda dodac, to wyszukuje telefon

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Zdjęcia albumów są jakoś ukryte w niektórych piosenkach. Na telu chyba ich nie dodasz, lecz na kompie owszem.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Już pisałem, że problem z tym rozwiązany i tylko nabijasz posty.

A co do obrazków, to jakby sobie miał sam wyszukać skoro nie mam dostępu do internetu?

 

Mi chodzi aby dodać, nie musi być to koniecznie w telefonie.

 

Prosta sprawa. Jak masz WMP to przeciągasz zdjęcie w to miejsce:

s1boaz.jpg

Pierdol system, lecz rób to stylowo

 

Powrót na stare konto:

Cass†

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...