Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Dolina [ Hamachi ] 8 Slotów ! Duża Wyspa !


KosmoTost

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngKwadratowa DolinaDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 5.32.104.16

de2zjo.gifTyp Serwera: HardCore

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 8

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20LifeMC,%20LWC%20itp...%20

1337425578-U363900.png

[ Head Admin ] KosmoTost, [ Admin ] Pompek121

1337425590-U363900.png

Jest to serwer inspirowany Kwadratową Masakrą, w którym gracze będą żyli na 1 dużej wyspie. Serwer jest Hamachi, lecz myślimy o zakupie Dedyka. Sieci Hamachi będą podane osobą przyjętym. Kto się dostał ogłoszę w dniu startu serwera, który będzie między 4/11 - 6/11. Wszystkie informacje będę pisał tutaj na bieżąco.

 

Wzór podania na WL :

Nick w Grze :

Wiek :

Dwa Zdania o Sobie :

Ortografia :

TS 3 lub Skype :

 

// Start Serwera Dziś o Godzinie 15 : 00

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

Nick w Grze : Guy

Wiek : 13

Dwa Zdania o Sobie :

Jestem miły i pomocny . Nie griferuję , pomogę jak ktoś będzie mieć problem . Jestem otwarty na wszystko . Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.

Ortografia : Dobra z "plusem"

TS 3 lub Skype : Tak , po akceptacji podam :c

Opublikowano

Wzór podania na WL :

Nick w Grze : Sirug

Wiek : 16

Dwa Zdania o Sobie : Mam na imie Dawid i szukam serii do nagrywania na yt. Szukam też fajnych ludzi do rozmów :D

Ortografia : Bardzo dobra

TS 3 lub Skype :Podam później ( oczywiście mam :D)

Następnym razem napiszcie za co dostaje warna a nie że w poscie nieznane i bez notatki

Opublikowano

Nick w Grze : Kosamentor

 

Wiek : 15

 

Dwa Zdania o Sobie : Jestem miły,nie grifuję ,pomagam

 

Ortografia : na 6!

 

TS 3 lub Skype : Nie

Opublikowano

Nick w Grze : Anarchik_PL

Wiek : 15

Dwa Zdania o Sobie : Jestem miły lubię pomagać innym. Mam nadzieję że urozmaicę rozgrywkę na tym serwerze.

Ortografia : 10/10

TS 3 lub Skype : Posiadam oba mogę podać na PW.

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Nick w grze: LimekPL

Wiek: 14 lat

Dwa zdania o sobie: Jestem miły i ogarniety oraz nie grifuje !!

Ortografia 10/10

Skype/Ts: Skype (bartosz.limanin1)

Opublikowano

Trochę słabo , 8 slotów.. Trosze mało

 

To dlatego, że to nie jest Dedyk. Nie ustawię 20 slotów bo wtedy wogóle serwer nie wytrzyma. Te 8 slotów wystarczy, żeby sobie miło pograć. Oczywiście wykupimy dedyka tylko musimy się dogadać z kolegą co do płatności.

Opublikowano

@Ref

 

// Start Serwera dziś o 15:00, zaczynam dodawać do WL.

 

Nick w Grze : Guy

 

Wiek : 13

 

Dwa Zdania o Sobie :

Jestem miły i pomocny . Nie griferuję , pomogę jak ktoś będzie mieć problem . Jestem otwarty na wszystko . Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.

 

Ortografia : Dobra z "plusem"

 

TS 3 lub Skype : Tak , po akceptacji podam :c

 

 

Wzór podania na WL :

Nick w Grze : Sirug

Wiek : 16

Dwa Zdania o Sobie : Mam na imie Dawid i szukam serii do nagrywania na yt. Szukam też fajnych ludzi do rozmów :D

Ortografia : Bardzo dobra

TS 3 lub Skype :Podam później ( oczywiście mam :D)

 

 

Nick w Grze : Kosamentor

 

Wiek : 15

 

Dwa Zdania o Sobie : Jestem miły,nie grifuję ,pomagam

 

 

Ortografia : na 6!

 

TS 3 lub Skype : Nie

 

Nick w Grze : Anarchik_PL

 

Wiek : 15

 

Dwa Zdania o Sobie : Jestem miły lubię pomagać innym. Mam nadzieję że urozmaicę rozgrywkę na tym serwerze.

 

Ortografia : 10/10

 

TS 3 lub Skype : Posiadam oba mogę podać na PW.

 

 

Nick w grze: LimekPL

Wiek: 14 lat

Dwa zdania o sobie: Jestem miły i ogarniety oraz nie grifuje !!

Ortografia 10/10

Skype/Ts: Skype (bartosz.limanin1)

 

Dodani !

 

Sieci Hamachi to :

KD #1

KD #2

KD #3

 

Hasło to 123

Opublikowano

@Ref

 

// Serwer Zamknięty do Godziny 18:00 z powodów technicznych. W tym czasie możecie składać podania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...