Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [1.4.2] FrugolCraft! Wielki Powrót! [FB+Surv] [Nowe Pluginy]! [Nowe Atrakcje] [Nowe Przygody] [Rollercoaster] Poszukiwani Admini i Modzi.


Pietrekk24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg FrugolCraft

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP: FB + Survival

strzalka.gifSloty: Na start będzie 20, z powodu braków środków i nie wiadomo czy serwer się rozkręci. Jak wszystko bedzie dobrze , slotów oczywiście będzie więcej :)

strzalka.gifIP: Podam po starcie

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tylko w strefie survival

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Admin.png

[HA]Piterr28

 

pluginy.png

Razem 20. Dostepne będą na serwerze pod komendą /plugins

 

InfoDOt.png

Serwer FrugolCraft POWRACA!

 

Po długiej przerwie naszego serwera powracamy!

 

Zmieniliśmy m.in. : hosting , przebudowalismy troszkę mapę , dodaliśmy ramu na serwer itp.

 

Na serwerze dostępne obiekty, to będą :

-MobArena

-Arena PvP [Od czasu do czasu, będziemy organizować turnieje w PvP :D]

-Parkour [Za przejście oczywiście bd nagroda]

-Rollercoaster ! NOWOŚĆ! :D

-Działki specjalnie dla VIP !

 

I dużo więcej!

 

Start serwera przewidywany jest jutro (05.11) o godz. 16/18 po południu lub najpóźniej we wtorek (06.11) w tych samych godzinach.

 

Co do administracji to, poszukujemy :

-2 Administratorów

-1 Moderatora

 

Dobrze byłoby, gdyby admin/mod złożył się 1 raz na serwer. Byłaby to płatność sms 6zł. W takim przypadku serwer wystartowałby jutro :)

 

Osoby chętne na te stanowiska , prosze pisać do mnie na GG : 214449 . Często jestem niewidoczny :)

 

To by było chyba na tyle!

 

Nie zapomnij wbić na serwer po starcie! :D

 

Pozdrawiam!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...