Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO]Podwójna szansa na lf-4 to nie fake :)


MonsterEnergy19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie co o tym myślicie czy to fake czy prawda ja osobiście kupilem 2 klucze

 

1 klucz = lf-3

 

2 klucz = lf-4 :)<3

 

A i żeby nie spamować ile energi potrzebuje do złożenia lambdy mam 40/45 :) .

You Like This >>>><<<<

Opublikowano

 

A i żeby nie spamować ile energi potrzebuje do złożenia lambdy mam 40/45 :) .

 

Witam!

Około 100-150 energii mysle ze powinno styknąć.

Opublikowano

200 kluczy - 6 LF4. Jeszcze 22 klucze zostały.

Co do lambdy to myślałem ze mnie ostatnio szlag trafi. 900 energii = 90 tyś urki musiałem wywalić na złożenie. Połowe urki to tylko na jedną częśc zeszło bo miałem 44/45. Najgorsze jak zostaje 1 częśc do całośći.

silvertcsax.gif


Opublikowano

Tak jak w temacie co o tym myślicie czy to fake czy prawda ja osobiście kupilem 2 klucze

 

1 klucz = lf-3

 

2 klucz = lf-4 :)<3

Tego się nigdy nie sprawdzi

Możesz mieć takiego farta, że bez "podwójnej szansy" wyłapiesz z 5 kluczy 5 lf4 a możesz na podwójnej szansie wyłapać z 1000 kluczy 2 lf4

Opublikowano

ja 1000kliczy i 35lf4

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

coś kręcisz . cięszko mi w to uwieżyć .

Jest to prawdopodobne. Ja na 200 kluczy trafiłem 6 LF4. Przyjmując ze na 200 kluczy wpada 6 LF4 to przy 1000 kluczy masz 30 LF4 (przy farcie tak jak on 35) Najważniejsze to jest żeby zbierać na jednej mapie i bez przerwy co pewnie większość z was nie robi.

silvertcsax.gif


Opublikowano

Moim zdaniem ta podwójna szansa polega na zwiększeniu ilości pirate booty na mapach a nie współczynnika trafialności LF-4.

Opublikowano

Nieprawda ;) Ponieważ przed Eventem boxów na jednej mapie było 5 , a w czasie 2x szansy na lf4 boxów było tyle samo .

0fc5fb0fb2710.png

Opublikowano

Evnetu już nie ma

 

:(

 

 

 

. z kolejnych 25 kluczy trafilem lf-4

 

-2lf-4

 

-3 części do apis

 

-4 napędy po 2k uri

 

- 1 osłona za 10 k (BO2)

 

-DUŻO AMMO I BOSTERÓW :)

 

 

I ZOSTAŁO MI 47 KLUCZY ;) czekam na kolejny event.

You Like This >>>><<<<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...