Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myślicie że się to szybko spierze ?


Great White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie koszulek nie polecam kupywać w allegro bo to strata czasu , i kupisz jakiś szajs , jak chodzi o wresling , wejdz na strone główną wreslingu a tam napewno kupisz zajebiste koszulki:)

Opublikowano

Mialem koszulke John Ceny ta fioletowa i spralo sie po 4 czy tam 5 razie ;c

 

Wiec nie oplaca sie raczej ;x

1382375685-U592769.png


Opublikowano

W lumpeksach znajdziesz takie stylowe ciuszki że te markowe i nowe mogą służyć ci jedynie do podcierania tyłka,

nie kupuj z allegro, chyba że prowadzisz życie nie wychodząc z chaty...

Kupujesz chleb z allegro itp.

 

Jak sam nie pochodzisz po sklepach to nigdy nic nie znajdziesz ;]

Opublikowano

http://shop.wwe.com/...-current-cmpunk

 

Czy tą ? Bo tej co podałem na początku już nie robią,a tylko ta jeszcze mi się podoba :D

 

A co z przesyłką ? Ile będzie kosztować i ile będę czekał ?

 

Slavenso Tylko że w tym zacofanym kraju nawet nie sprzedają takich koszulek,tak to przecież bym sobie pojechał i kupił :)

cmpunksignaturebyfxtrea.png

 

Opublikowano

Takie rzeczy pierze się odwrotną stroną i wtedy nie schodzi :P

Dokładnie tak jak SPAT mówi. Ale nie polecam Ci kupować, bo nie dość że drogo (sorry, ale wole jechać do NY/HM/Croppa i kupić coś lepszego i porządniejszego) to jeszcze niepewne.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie kupuj tej drugiej, cena miażdży... U mnie w galerii są takie koszulki więc u Ciebie też powinny być. Najlepiej sprawdź Croopa :)

 

Tak jak mówił up

Takie rzeczy pierze się odwrotną stroną i wtedy nie schodzi :P

:>

Opublikowano

@up to idź i se kup w galerii szmate za 30 zł : )

@topic preferuję oryginał, zawsze masz pewność, ale nie na allegro lecz polecam zagraniczne produkty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...