Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.5 ( 1.3.2 Tekkit )] [S/M] [24/7] Dream Craft Tekkit ( zapraszamy do naszej frakcji )


longlin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dream Craft Tekkit

 

 

Adres ip: 198.144.187.194:25632

 

 

Typ serwera: Tekkit / Survival / Frakcje ( Jest to serwer angielski, lecz poszukujemy ludzi do frakcji, więcej info. niżej )

 

 

Maksymalna ilość graczy online: 70

 

 

Nether: ON

 

 

Pluginy:

 

 

Tekkit

+

-Buycraft

-Citizens

-Essentials

-eWarp

-GroupManager

-iConomy

-LWC

 

 

Ok, teraz przejdźmy do prezentacji naszej frakcji, do której serdecznie zapraszamy

 

 

Jesteśmy obecnie 3 osobową frakcją, oczywiście (chyba jedyną) polską.

 

 

Nasza ekipa:

*NoMoreFun

*Chlorek

*Mr_LenGo4

Mam nadzieje, że niedługo będzie tutaj pełna lista ;]

 

 

Na dobry start zapewniamy:

*Domek / działkę

*2x Crystal Chest

*Energy Condenser

*4x HV Solar Panel

*DM Furnace

 

 

Oferujemy:

*poczucie bezpieczeństwa

*dobrą zabawę

*pomoc we wszystkich sprawach

*miłą atmosferę

 

 

Niestety, mamy też kilka wymagań:

*Minimum dobra znajomość Tekkita

*Mumble/ mikrofon

*Aktywność w grze

 

 

Nie chcemy bawić się w jakieś wzory, czy inne pierdoły - po prostu wbij na kanał i przedstaw się ładnie:

 

Mumble

Wersja serwera: 1.2.3

Host: mumble.ventrilo2.pl

Port: 64738

Kanał: Publiczne kanały - MazdaTekkit ( po hasło zapraszam na pw, albo najlepiej na gadugadu: 40161091 )

Opublikowano

Ja takze bym wbil ale zjebalo mi sie mikro :<

 

Napisze tu jeszcze raz jak zakupie mikro :P

 

Jak cos to ogarniam mody np. ic2.bc2,rp,ee2,forestry itp. :D

 

Gram na modach okolo pol roku :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...