Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czerwony poblask kiedy zabija ci kolege z fireteamu


MisSsieK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy macie ten czerwony poblask na okolo przeciwnika kiedy on zabije wam kolege z fire teamu? I zielony na okolo swojego kolegi z fire teamu?

Bo ja wlasnie nie, a widze na gp na yt ze ludzie maja takie cos... Byl jakis patch czy cos ze juz tego nie ma i te gp co ogladalem byly po prostu dawno temu nagrywane? Mozliwe ze musze cos w opcjach zmienic. Jezeli wiecie o co chodzi, bede wdzieczny jezeli pomozecie. ;)

P.S. Sry za brak pl znakow ale mam angielskiego win'a.

Opublikowano

Tak myslalem... Ja zamiast tych obwodek mam tylko nick na czerwono przeciwnika ktory widze przez sciany i zielony nick z gwiazdka kolegi z zespolu...

Co do ustawien to sprawdzalem i na prawde nie wiem co jest. :( Ktos inny moze wie co zrobic?

Opublikowano

@UP Zrobilem to, nie pomoglo.

 

Ale problem juz rozwiazny to bylo cos z opcja opozniony anty aliasing. Wylaczylem i teraz jest wszystko pieknie. Ciekawe co ta opcja robi :P A jak ktos mysli ze to bylo przez slabego kompa to sie GRUBO myli ;)

Do zamkniecia...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...