Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Średniowieczny Serwer Minecraft XD [Dedyk]


Alvaro XD

serwer Minecraft XD  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jest Fajny ?

    • no oczywiscie XD
    • To normalne
      0
  2. 2. Temeria to Dobra Frakcja ?

    • Tak
    • jest bliska cesarstwu
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer :D Co możemy Zaoferować ? ; Ogarnięta Administracje Landy Krajobraz 0 Lagow ale na serio 0 Lagow xD Kilka Wspaniałych Frakcji W tym Moim Zdaniem Najlepsza frakcja jest Temeria I serdecznie Zapraszam tam wszystkich Ale jeżeli chcecie tam do czegoś dojść Radze zacząć sie Kształcić w takich zawodach jak Np:Kowal Myśliwy Rybak lub Farmer . Jest tez kilka innych klas ale to zobaczycie gdy odwiedzicie nasz serwer . Serwer to Czysty RPG ze szczypta survival :D . Karzdy Gracz zaczyna jako ymmmm nie wiem 0 ? tak jest totalnym 0 Ale Niema tego złego xD zacznij trenować jaki kol wiek zawód poproś Barona danego zamku Lub Miasta czy cie przyjmie jeżeli tak powinieneś mu zlorzyc przysięgę . W Zamku zaczynasz jako zwykły obywatel możesz zalorzyc własny warsztat rzemieślniczy Lub Pracował w jakiej kol wiek Koloni lub Wypełniając questy od szlachty . Możesz Tez sam zostać Szlachcicem ale na to potrzeba czasu . X Zapraszam Serdecznie X X Alvaro X X I Pozdrawiam :D X Zapomniałbym o IP :X IP:S16.CSRV.PL:45184

Opublikowano

Tak jak kolega powyżej, słownik nie boli. I raczej też nie gryzie.

I raczej to nie twój serwer, ponieważ wychwalasz "twoją" frakcje.

Do bani, wracaj do przedszkola, a po powrocie użyj może gotowej prezentacji serwera.

Albo lepiej! W ogóle się za to nie bierz.

@edit

Dopiero teraz zauważyłem ankietę. I czemu niema tam odpowiedzi : Nie. Do dupy.

i innych. Skasujcie ten temat bo dostaje ataku serca.

Opublikowano

zna ktoś jakiś fajny serwer rpg/roleplay ? bo niestety ten powyżej moim zdaniem nim nie jest... niestety.

Administracja sama nie wie co cche robic, admin nie ogarnia co się z nim dzieje a gildie to: "Temeria, MPCforum," (cos tu nie pasuje?)

Opublikowano

Ja - nie - wytrzymam!

Dzieciak który zrobił tą "piękną prezentacje" nie jest ani adminem, ani niema pozwolenia admina.

Jest on dzieckiem, które się wyżywa na serwerze, a sam serwer jest cóż.... Słaby.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...