Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

chyba jeden z najprostrzych Cheatów do Shakes & Fidget mojej produkcji.


szczur236

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo.

Na forum nie jestem jeszcze znany, bo rzadko wchodziłem. Mam nadzieję ze wszystko zmieni się po przeczytaniu tego tematu. Otóż zrobiłem jedyny w pełni darmowy, legalny, prosty i indywidualny Hack do Shakes & Fidget. Udostępniłem już go na YouTube. Zapraszam pod tym linkiem;

http://www.youtube.com/watch?v=Mur1GcbVMoU&feature=youtu.be

Opublikowano

Tam w ogóle nie widać co napisałeś.

Ok. Sorka. Odpowiedziałem ci na koma. Powinno być dobrze.

Weteran
Opublikowano

  • Otwierasz notatnik
  • wpisujesz @echo off
  • start i swój link podajesz do s&f
  • zapisuje plik w formacie .bat
  • i to wszystko

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

A do czego to sluzy??

Do tego że możesz sobie włączyć taką liczbę prac jaką tylko sobie wysmażysz i dostaniesz tyle razy więcej ile włączyłeś prac. Możesz też dzięki cheatowi zrobić sobie misje podczas pracy :)

Opublikowano

Mi to nie działa ;/

Robię te @echo off

Potem start link

Zapisuję jako hack.bat

Włączam.

Otwiera mi się stronka.

Daję warta i wyświetla mi się okienko Praca! i na dole coś Jesteś w pracy [...]

Pomoże ktoś ?

258241432985440392180.png

Opublikowano

Mi to nie działa ;/

Robię te @echo off

Potem start link

Zapisuję jako hack.bat

Włączam.

Otwiera mi się stronka.

Daję warta i wyświetla mi się okienko Praca! i na dole coś Jesteś w pracy [...]

Pomoże ktoś ?

W drugim okienku możesz anulować pracę, a w pierwszym nadal będzie chodziła.

Opublikowano

witam!

Chcę poinformować że po dokonaniu dalszych badań okazało się że hack działa tylko jeśli nie robimy dwóch tych samych rzeczy na raz. tzn. możemy zrobić pracę i misje w tym samym czasie ale dwóch prac i dwie misje co nie możemy. do tego kiedy praca lub misja się zakończy musimy się jeszcze raz zalogować i kliknąć migający przycisk. Wtedy wszystko działa. Przepraszam od razu za kłopot.

 

Jeśli jednak i to rozwiązanie nie zadziała (co niestety ale jest możliwe, chociaż mi zadziałało) usunę cheata i dopracuję go.

 

Proszę o napisanie mi na privie lub pod tematem czy cheat z takim zastosowaniem działa.

Opublikowano

Właśnie jest przeprowadzany ostateczny test który zdecyduje czy cheat jest prawidłowy. Jeśli nie dopracuje go i wrzucę z powrotem.

 

przepraszam w oprogramowanie ma wadę i do czasu jej naprawienia cheat zostaje usunięty przepraszam z akłopot.

Opublikowano

To nie jest żadny cheat tylko po prostu notatka z start zapisana w bat... Poza tym nie działa ;)

 

@Offtop : Swoje id znajdziecie wchodząc w Opcje i najeżdżając kursorem na wersje gry.

@Offtop : I to co nazywasz cheatem nie jest Twojej produkcji ;p

empty

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...