Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS] Lajek vs Patrykusss321


Lajek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Lajek

Wyzwany:Kto chce ; )

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Dajesz mi ja Tobie ; )

Notatka: 16 wersów ; )

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Temat dla Ciebie Czarne słońce

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Bijąc się rękoma po piersi

Możesz w końcu to stwierdzić

Nie na dajesz się do rapu

Ty jebany bydlaku

Szczerze mówiąc trochę mi Cie żal

Bo ciągle umawiasz się z kumplami na anal

W temacie podajesz kupe złomu

Ale powiec na co to komu

Znowu złomu chcesz się pozbyć

Przecież kurwa ty domu nie masz

I nigdy nie miałeś

Lecz w szkole wszystkich kłamałeś

Chwalileś się jaką ty wille masz

A od kąd Cie znam, tylko ćpasz i żebrasz

Koleś ostatni wers prosto do ciebie

Ty lepiej skończ z rapem bo skończysz w niebie

 

Troche chujowe ale cóż.

Members | ProUser | Gold Member

Opublikowano

Sam kurwa podkreśliłeś, że było to chujowe

Zamiast pisać dissy, pierdolnij się czymś w głowę

Teraz zakrywam jasność, jestem jak czarne słońce

Jestem ciemnością i ciebie dziwko wykończę

Dłonie pomocne, niestety do ciebie nie sięgaja

Zgnijesz na dnie niczym Tutanchamon

Jestem jak faraon, i się z tobą koleguje

Jak już wspomniałeś, kolegów w dupe pakuje

Teraz chętnie twoje teksty sprostuje

Lajek do mnie przychodzi, bo kurwa lunatykuje

Lubisz brać w łapy chuje, obciągać godzinami

Wtedy czujesz się lepszy, doceniany

Ten kolega, przechodzi już sam siebie

Głośno jęczy, gdy ktoś mu w dupe wjedzie

Kończe ten diss laurami, robie ostatnie ujęcie

Jesteś za słaby na dissy, cięcie...

Opublikowano

,,Nie na dajesz się do rapu``

nie nadajesz się piszę.

,,Przecież kurwa ty domu nie masz``

,,Ty lepiej skończ z rapem bo skończysz w niebie``

albo Ty albo ty... a nie raz tak a raz tak,

 

 

głos daję na Patrykusa nie patrząc na Twoje błędy, po prostu lepszy tekst i Cię zmieszał równo z błotem.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

"Dłonie pomocne, niestety do ciebie nie sięgaja

Zgnijesz na dnie niczym Tutanchamon

Jestem jak faraon, i się z tobą koleguje

Jak już wspomniałeś, kolegów w dupe pakuje"

 

Tutanchamon to faraon, to bez sensu.. Taki pradox

I sam po sobie jeździsz, piszesz że jestem gejem bo pakujesz

"Zaginionego na dnie kolegę"

 

Patologia... Jak dla mnie remis.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

O to chodzi ;D

Ale faraon nie był jeden

I w dissie nie robie wszystkiego na raz

Tylko odpowiadam i zaczynam tak jakby nowy wątek.

 

Majken nie sądzę, żeby to był remis...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...