Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PORADNIK][S40 SERIES NOKIA]Jak zrobić zrzut ekranu Nokia s40 series?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krótki, szybki poradnik pt. Jak zrobić zdjęcie na noki z systemem S40.

1. Pobieramy plik: http://www.sendspace.pl/file/65f593de5c907f83e306cc5

SKAN https://www.virustotal.com/file/ff401e371c5f979abd3b6dee307a5ebd6231068fe230edcd2ab4920af636a615/analysis/

Nazwa: Nokia Screen Dumper

2. Wypakowywujemy obojętnie gdzie.

3. Włączamy NSD.exe

4. Podłączamy nasz telefon nokia do portu usb w trybie PC SUITE/NOKIA PC SUITE.

5. Klikamy File>Connect

6. Klikamy Dump, aby zrobić zdj. Żeby zapisać Save Dump> i wybieramy miejsce gdzie się ma zapisać.

7. (NIESPRAWDZONA INFORMACJA) Aby zrobić zdjęcie aplikacji JAVA, wystarczy nadusić czerwony "telefonik" i kliknąć NIE następnie zrobić zdjęcie.

 

 

WAŻNE: WYŁĄCZAMY WSZYSTKIE PROGRAMY NOKII! (PC SUITE, NOKIA PHOENIX ETC.)

Działa tylko na S40 SERIES, SPRAWDZONE NA: NOKIA ASHA 300 (ZDJĘCIE W TEMACIE KONKURSOWYM).

 

Miłych zrzutów ekranu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...