Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak napisać ładną prezentacje gildi !


logut1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co ma zawierać prezentacja ?

Przede wszystkim informacje o gildi , warunki rekrutacji . Prezentacja ma nas zachęcać , aby wstąpić do gildi .

 

 

 

 

Prezentacja gildi :

 

1.Wstęp - piszemy tutaj np. z jakiego powodu powstała gildia :>

2. Informacje gildyjne - informacje związane z gildią np.Lider , lvl gildi

3."Wymagania" lub "Co wymagamy?" - kilka punktów , które gildia wymaga od nas np . lvl 250 lub "eq wojenne" .

4.Co oferujemy - kilka punktów , w których opisane jest co oferuje gildia np . kanał ts3 , wspólne wypady na polanake /ww

 

Wskazówka - Dobrzy by było gdyby prezentacja miał coś co zachęca nas do wstąpienia w szeregi gildi :>

 

 

Wzór prezentacji :

 

xxxx ( nazwa gildi , może być to logo lub zwykły napis )

 

1. Gildia powstała po to by pobawić się na wojnach

Wskazówka - Wstęp może być bardziej rozwinięty , ja napisałem tylko 1 zdanie , aby pokazać o co chodzi ;x

2. Lider gildi - DARYL

vLider - DARYL

Nasz kanał ts3 -

Statystyka wojen - wygrane , przegrane , remis

 

Tak jak w 1 punkcie możecie to rozwinąć

 

3.Co wymagamy ?

-Lvl 180

-eq wojenne

-mikro + ts3

-ortografia

-wiek

itd ...

4.Co oferujemy ?

-kanał ts3

-wojny

-wypady na polanke/ww/inne królestwa

itd ...

 

Dodatkowe -

 

Co do prezentacji -

Napisy - Napisy np. Co wymagamy ?Możemy skorzystać z pracy grafka lub użyć serwisów z takimi "napisami" np. glowtxt.com

Logo gildi - używane do nazwy gildi , jeżeli ktoś nie umie go wykonać niech po prostu poproś jakiegoś grafika . Jeżeli nie ma takiej potrzeby możemy korzystać z banerów , lub wcale nic nie musimy robić wystarczy zwykły napis .

Co do gildi :

Program do komunikacji głosowej pomiędzy gildią (np. Team Speak 3 ) - Ważną rzeczą w gildi jest komunikacja ( np. podczas wojny ) . Takie możliwości ma TS3 (potrzebujemy tylko mikrofon)

Strona / forum gildi - Jeżeli ktoś myśli na poważnie o własnej gildi może wykorzystać strone / forum do ogłoszeń gildyjnych czy do podań

Regulamin gildi - Regalamin obowiązujący gildie np.

 

 

 

Dołączając do gildii akceptujesz poniższy regulamin!

 

1.Gildia nie ponosi odpowiedzialności za kradzieże kont podczas - oszustwa podczas handlu i inne podobne przypadki.!

 

2. Największy wpływ na gildię mają -

Lider(KLIK) , vLider(KLIK) , Zastępca(KLIK). W razie problemów proszę się do nich zwracać.

Brak szacunku do lidera będzie karany, a w przypadku obrazy gracza przez Lidera zdjęcie z fragmentem chatu proszę wysłać na PW(KLIK).

 

3. W gildii zabrania się:

 

 

- nadmiernego bluzgania (po trzykrotnym nawoływaniu do porządku przez Lidera - kick).

- wychwalania i potępiania innych gildii.

- głoszenia poglądów rasistowskich.

- rekrutacji do innych gildii.

- nadmiernego pasożytnictwa.

- wyrażania intymnych myśli.

 

 

 

 

4.W gildi panuje spokój , jedność i zgranie osoba , która to popsuje będzię odpowiednio nagrodzona

 

 

5.Rekrutacja :

a:)Musisz spełniać podane warunki .

b:)Złóż podanie na forum gildyjnym

c:)Dołącz do gildi .

6.Jeżeli któryś z członków nie odpowiednio się zachowuje zgłoś to na forum gildjnym lub opisz tą sytuacje członkowi z rady gildi / liderowi .

7.Wojna :

a:)Osoba która wbije na resp przeciwnika WYLATUJE Z GILDI !!!

b:)Na wojnę wchodzą osoby wyznaczone przez liderów .

c:)Jeżeli jesteś na wojnie masz obowiązek patrzeć się na chat gildyjny / słuchać się na TS dlatego iż liderzy mogą dać rozkaz .

 

Myślę że to wszystko , jeżeli Bd potrzeba to odpowiednio poprawie ten poradnik tongue.png

 

Pozdrawiam logut1234 :>

 

 

@Edit : Mała poprawka .

Opublikowano

Troszkę bardziej się postaraj, czcionka za duża, kolory dobrane strasznie, formuła zdań zadowalająca nie jest. Z mojej strony rada: kolorem wyróżniaj wyłącznie tytuł a tekst dalszy zostaw w kolorze automatycznym. Jeśli zawierasz punkty mamy udostępnioną specjalną opcję wypunktowań, akapitów, przesunięć. Zacznij korzystać z funkcji, które masz pod nosem.

/Nieregulaminowa sygnatura

Bywalec
Opublikowano

Proszę Cię zmień te jaskrawe kolory...patrzeć się na to nie da, a co dopiero czytać.

Poza tym, tekst pod względem stylistycznym jest na niskim poziomie.

 

Tutorial nieprzydatny - lider gildii zakładając ją, powinien wiedzieć jak napisać prezentację.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...