Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG/WF] Wojny-Frakcji Zapraszamy!


bigos1902

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Serwera: Wojny-Frakcji

 

IP Serwera:37.59.8.156

Adres TS3:37.59.8.156

Maksymalna liczba Graczy: 650

Typ Serwera: Wojny Frakcji

Premium: Nie

Administracja: PC_Sernik

Płatne funkcje: Rangi Vip oraz UnBany (Rangi Vip od 1.11.12r do 30.11.12r zostaja rozdawane za FREE!)

 

Informacje!

 

Są porobione różnego rodzaju questy oraz areny , w tej chwili są 3 areny , a także instancje z potworami ! Więcej info na naszej stronie internetowej!

Spawn znajduje się w wiosce Crossroads ? jedyna strefa NO-PVP na serwerze.

 

1. Aby niszczyć/budować na naszym świecie musisz być w gildii (swojej lub kogoś) i ?zaclaimować teren? komendą /f claim.

2. Aby móc claimować tereny musisz należeć do czyjejś gildii lub założyć swoją (/f create nazwa)

3. Wszystkie opcje związane z fakcjami (gildiami) mają swoją cenę (money) tak więc zanim założysz gildię, musisz zebrać money.

4. Money możesz zbierać z potworów, skrzyń lub ze sprzedawania NPC w crossroads wszystkiego co znajdziesz?

5. Gracze bez vip mogą się poruszać jedynie po Barrens (chodź to i tak duża kraina).

6. Gracze vip mogą poruszać się po całym kontynencie ? co daje im więcej swobody, skarbów w skrzyniach i miejscówek na swoje wypasione zamki Dołączona grafika

 

Pamiętajcie że gildia to zrzeszenie graczy ? zakłada ją jedna osoba, lecz zbierać kasę na jej założenie może kilka osób, które potem przekazują swoje money przyszłemu liderowi.

Najważniejsze przedmioty z endu i netheru można kupić u npc w crossroads.

 

Życzymy wam miłej gry i przepraszamy za tyle problemów ? lecz to było konieczne

 

Chciałbym też zaznaczyć że jesteśmy 1 serwerem w Polsce non-premium z mapą ?world of warcraft cataclysm?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...