Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak wgrać swojego Screena lub jakiś obraz do postu


Pluszer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj.

-Nie wiesz jak wgrać swój obrazek do swojego postu

-Nie wiesz jak wgrać swojego Screena do postu?

 

W tym poradniku wszystko to poznasz. Ok zaczynajmy

 

1.Pewnie zauważyliście że na forum mpc została dodana funkcja "Upload"

2.Znajduje się on na górze pod bannerem.

3.Służy on do uploadowania swoich obrazków lub screenów.

4.Podaje on od razu adres url.

 

-Klikamy "Wybierz Plik" Który znajduje się w zakładce "Upload"

-Wybieramy plik który chcemy dodać do postu.

-Klikamy Wgraj obrazek

-Później wyskakują nam 3 linki. Wybieramy pierwszy czyli adres URL.

-Kopiujemy go!

 

-Gdy włączymy tworzenie postu. W tabeli narzędzia która znajduje się na górze gdy tworzymy post

jest taki obrazek 1351856449-U602429.png pod nazwą Grafika.

-Wklejamy nasz skopiowany link URL.

-I mamy w naszym poście nasz obrazek lub screena.

 

Myślę że poradnik się przyda, dla tych którzy dopiero zaczynają "prace" na tym forum.

1353164337-U602429.jpg

Proszę o zrzucenie trochę % :]

Opublikowano

hm, poradnik dla nierozumnych małolatów, ale za chęci dam 1/10 ; ), zabrałbyś się za normalnego tuta a nie za jakiś szajs ; D

Opublikowano

Czy was pojebało na te "niby-poradniki"?

Jeden gościu stworzył "poradnik" jak wstawić sygnaturę, teraz ten "poradnik" jak wstawić zdjęcie do posta.

Jeśli chcesz zbić % to są lepsze sposoby niż tworzenie bezsensownych tematów typu "jak usiąść".

Game Over

Opublikowano

Nestah. Miałem problem z wgraniem obrazku do postu jak zaczynałem przygodę na forum. I ja nie chcę zbić %. Lecz sądzę że jak ktoś mi pomógł to muszę się odwdzięczyć mnie tak wychowano, nie ważne jaka to sprawa czy na forum czy na podwórku. Choć mam te 15 to wiem co znaczy pomoc. I jestem człowiekiem pomocnym moim zdaniem.. Amen

1353164337-U602429.jpg

Proszę o zrzucenie trochę % :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...