Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dead-Island][40 slotów][Premium:nie][PvP:tak][Whitelist:tak][KM]


Olastin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieci downa graja na kwadratowej masakrze bo na skkf popatrzyli ... żal mi was dzieci ...

Może Ty masz dawna ? Zazdrościsz , że nikt nie chce cie dodać na serwa bo jesteś neosem ?
Opublikowano

kokkiller , ogarnij się. "Dzieckiem downa" to Ty jesteś , przezywasz innych i piszesz "żal" , a dzieckiem pewnie Ty jesteś.

 

Pozdrawiam

WcisekPL

Opublikowano

1.Nick w grze - Player

2.Wiek - 16

3.Kontakt do siebie(skype) - Nakiiama

4.Dlaczego nasz serwer - Ponieważ szukam takiego by pograć.

Opublikowano

1.Nick w grze boxxi

 

2.Wiek 15 lat

 

3.Kontakt do siebie(skype) nie mam skype ale gg:42127967

 

4.Dlaczego nasz serwer Lubie osoby ogarniente a nie serwery takie jak Minefox dla debili.

Opublikowano

Nick:MrStefek

Premium:Tak

Skype:Szymonticu

Cos o osbie: mam 15lat, mieszkam w Stargardzie , interesuje sie programistyka i książkami fantastycznymi(właśnie kończe czytać metro 2034) lubie bawić się na tego typu serwerach bo jest ciekawie:)

Dlaczego ten serwer?: wygląda ciekawie i jest border

Opublikowano

1.Nick w grze RabbitTM

2.Wiek 15lat

3.Kontakt do siebie(skype) zielek220

4.Dlaczego nasz serwer Bo szukam fajnego serwa z ogarnietymi ludzmi + duzo slotow.

Opublikowano

1.Nick w grze: TheSuchy1992

2.Wiek: 14lat

3.Kontakt do siebie(skype):kolek1211

4.Dlaczego nasz serwer: pierwszy raz gram na serwerze tego typu i mam nadzieję ze ogarnięta jest administracja

Opublikowano

1.Nick w grze ninoski404

2.Wiek13

3.Kontakt do siebie(skype) WTF.666.com

4.Dlaczego nasz serwer Bo szukam właśnie tego typu serwerów a inne są wyłączone albo hamscy admini...

Nowicjusz
Opublikowano

1.Nick w grze:Thadel

2.Wiek:17

3.Kontakt do siebie(skype): Jak trzeba podam na PW

4.Dlaczego nasz serwer: Poniewaz wszystkie inne serwery na ktorych bylem okazaly sie dnem.Mam nadzieje ze ten bedzie inny.

Opublikowano

Ja

1.Nick w grze : plewa7

2.Wiek : 15 lat

3.Kontakt do siebie(skype): dawid.plewa91

4. Dlaczego nasz serwer: lubie kwadratowa ;D

 

Mój Kumpel

1.Nick w grze : Kocuurekk

2.Wiek: 15lat

3.Kontakt do siebie(skype): ma , jak dodasz to powiem bo tera nie pamietam X D

4.Dlaczego nasz serwer : Tak samo jak ja lubi kwadratowa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...