Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jakie perki i um załogi vk3601h?


raf97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie: jakie perki i jakie umiejętności załogi dla czołgu VK3601H ?

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Dowódca:

Lampka

Kierowca:

Nie pamiętam jak się to nazywa, ale daje mniejszy opór na średnich i miękkich gruntach

Celowniczy:

Według uznania

Radiooperator:

To co daje do zasięgu widzenia

Ładowniczy:

Adrenalina

Sorry za brak dokładnych nazw, ale jestem na lapku i nie mam tu wota żeby sprawdzić

Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam tak jak wyżej napisałem nie mam jak tego sprawdzić

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

A mógłbyś jeszcze pomóc w sprawie perków, dodatków do czołgu :P ? Co kupić ?

 

@down, pomyłka, nie ogarniam ;d

 

Jeszcze jedno pytanko: widze, że wieża z 5 tieru jest lepsza od wieży z 6 tieru... jest sens kupować tą gorszą ? Domyślam się, że będzie troche więcej wytrzymałości czołgu, ale dużo wolniej będzie się obkręcać, 42 a 26 jest różnica...

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Perki ci podałem.

Ja moduły mam takie:

Dosyłacz

Szybsze celowanie

Wentylacja

Ale możesz zamiast wentylacji dać osłoniętą optykę, ale to zależy od twojego stylu gry

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Apropo tej wieży, to mogę powiedziećbo to jest aktualnie mój ulubiony czołg. Dopuki nie kupisz i nie zamontujesz tej cięższej wieży, nie będziesz mógł umieścić na czołgu tego działa 8,8cm, które jest wyborne, a uwierz mi z tą wieżą też da się żyć :)

Opublikowano

Tak się składa że ten czołg to też mój ulubiony czołg ;)

Po wymaksowowaniu na topie potrafi przeważyć szale bitwy

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Tak jest zgadzam się w pełni, nawet jak trafiam na tiery 8, to coś uszczypnę. Ostatnio strzał życia --> -500 hp Type 59, kolejny na ścianę :).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...