Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Przeszłośc i przyszłość Polskiego Rapu.


CreatiVe01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak co sądzicie o scenie hip hopu w Polsce?

Wasi ulubieni raperzy, tracki, albumy, "nowe twarze"?

Może jest coś na co czekacie by się wydarzyło w polskim rapie?

 

Może ja zacznę tak na wariata :D

Uwielbiam raperów, którzy wprowadzają świeżość w tą muzykę.

Ostatnio takimi ludźmi dla mnie są Bisz Donatan czy KaeN

aczkolwiek na mojej playliście znajdują się tacy wykonawcy

 

jak O.S.T.R, Sokół, Pono, Kaliber44, PFK, Eldo, Ten Typ Mes,

Słoń, Trzeci Wymiar, HiFi Banda, Zipera, Fenomen, Bezimienni

Peja, Pezet, ONAR, Płomień 81, Molesta, Małpa.

 

Tak jak widzicie nie mam jakiegoś obranego nurtu w rapie

lubię od psychorapu K44 czy Słonia

do przesiąkniętego normalnością Pezeta.

 

Co do nowych twarzy kilkoro ludzi z mojej okolicy w "Polsce B"

na początku tego roku zrobili kawałek i nawet klip do niego

nie wiem jak się wstawia w filmie jak będzie tu jakiś moderator to niech zmieni.

 

Więc tak co sądzicie o tym tracku? Bo ja odebrałem go na prawdę pozytywnie

ale nie jestem bezstronny i dlatego kieruję pytanie do was co myślicie o tym ?

 

Btw. Jeżeli lubicie rap nowości itp. To na facebooku znajdziecie moją stronę

Dawka Dziennego Rapu (codziennie wrzucam jakieś ciekawe, znane lub nieznane

kawałki z polskiego rapu, każdy znajdzie coś dla siebie) jeżeli ktoś byłby zainteresowany

wystarczy tylko zalajkować. PEAC !

 

 

 

 

 

 

Temat założony gdyż zauważyłem, jest dużo niepotrzebnych tematów gdzie znajdują się po 2, 3 posty.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Polskiego rapu jest teraz od chuja, lepszy, gorszy lecz zawsze jest. To czym się jaram można sprawdzić na moim laście.

Teraz czekam na "Przemytnika emocji" Onara, "Zeus. Nie żyje" Zeusa, "Graal" Mediuma i "Muzykoma" Skora :)

Donatan wprowadził jakąś tam świeżość, ale mnie to jakoś nie jara, jedynie kawałek z 3W "Z dziada-pradziada".

Nowe twarze? Żyt Toster, LaikIke1, HuczuHucz, Haju, Eripe, Buka.

Biszu rozjebał mnie totalnie Wilkiem :)

Co do tego kawałka co ty podałeś to co jest dobre to refren i bit, reszta do wyjebania :)

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Najlepsi raperzy według mnie to "młode koty" tacy jak: B.R.O i Z.B.U.K.U oraz Sitek

Myślę że z pewnością zabłysną na polskiej scenie Hop-Hopu..

Już pod koniec miesiąca zostanie wydana debiutancka płyta BRO więc jest na co czekać i ta płyta rozpierdoli !

 

Oczywiście cenie i szanuje również takich raperów jak: Rahim, HuczuHucz, Chada, Kali, Małpa czy Małolat

 

A tutaj zobaczcie jak rozpierdolił PompujRap South Blunt System

 

http://www.youtube.com/watch?v=KgL8sfObrBM

Members | ProUser | Gold Member

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Według mnie na polskiej scenie rapu jest tylko kilka postaci, którzy robią naprawdę świetną robotę. Po pierwsze Hans i Deep. Ten pierwszy to dla mnie prawdziwy mistrz, poniewaz wydał świetną płytę solową, zaczął śpiewać w rockowym zespole i teraz pracuje nad kolejnym krążkiem 52. Drugą osobą na pewno jest Rysiek Peja. Mówcie o nim co chcecie, ale muzę tworzy świetna o czym możemy sie przekonać na jego najnowszej płycie. Kolejnymi postaciami są: Rahim, Śliwa, Pokahontaz i Tadek Solo Firma. Z "młodych wilków" polecam Lukasyno i kawałek "mój świat". i to byłoby na tyle...

pozdrawiam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...