Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Niezapomniane Przygody [20slotow][ArenaPvP!][Epicki Spawn+Arena][Serwer Nie dla Cheaterow][PermissionsEx idealnie skonfigurowane][0 lagow][Sr+Fr]!


xeoo12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FactionsCitz

Chcesz poznac swiat ktorego nigdy nie zapomnisz?? W ktorym panuje groza!

Walcz na Arenie Podbijaj inne Frakcje

Zdobywaj Diamenty Enchantuj sobie Zbroje I zabijaj!! Nie czekaj bo ktos cie uprzedzi!!

Zabij kazdego kogo napotkasz !!

 

Na diamenty dropia ze stone

nie jest je trudno zdobyc drop ze stona jest dos duzy wiec spokojine w 1h wydropisz 25 diamentow!! Administracja na serwerze to nie dzieci ktore banuja za nic Lub daja mute Administracja jest bardzo pomocna praktycznie caly czas jest jakis admin na serwerze dzieki czemu u nas niema tak zwanych ''nobow''!!

 

U nas na serwerze Panuje mial atmosfera pomocni gracze ktorzy pomoga ci w potrzebie Ktorzy Nigdy cie nie zawioda.Wkurzaja cie dzieci ktore logaja podczas pvp?? U nas nie logna poniewaz jest anti relog relog podczas walki = ban+zabicie!! Wiec sie nie martw

 

Inforacje o serwerze

-ip : 188.165.248.212:25056

 

-typ : Srv+Fr

 

-Strona serwera -Jest podana na serwerze

 

Najwazniejsze pluginy

-AuthMe-Logowanie

-AntiRelog-Nie mozna robic reloga podczas walki

-PermissionsEx-Rangi

-BattleNight-ArenaPvP

-OtherDrops-Jest to plugin dzieki ktoremu dropia diamenty z STONE!

-Factions-Dodaje Frakcje na serwer

-AntiCheat-Wszelkie haki typu nodus nie zadzialaja na tym serwerze

-Becup-Auto zapis swiata-

Essentials-Dodaje dodatkowe komendy

I to wszystkie jak widac ze jest ich malo dzieki czemu nie ma zadnych lagow na serwerze !!

 

Rangi na serwerze :

 

Gracz-[Plebs]

Vip-[szlachcic]

SuperVIP-[Rycerz

Wlasciciel-[Wlasciciel]

KidmMod-[KidMod]

Ekipa Serwera

xeoo-[Wlasciciel]

Duamian-[KidMod]

Kennon9909-[budowniczy]

 

Zapraszamy na serwer!!

SS'Y

 

Spawn

15453012946246208281.png

 

 

 

Arena

57601559149496196919.png

Wszystko Razem

 

 

 

78524261814281542475.png

 

 

 

 

D

awajcie odpowiedzi pod postem :) Pleas:D

Opublikowano

Zapraszam na serwer, 5 minut tu spędziłem, i jednak sie nie zawiodłem :)

Admin nie jest typowym *gościem ze szlachecką mową* i dobrze, jest spoko koleś i da się z nim rozmawiać ;)

 

Zapraszam //Sihil

== Weteran Silkroad International ==

Varios = 74Lv

Bow//Fire//Cold

Serv - Mercury = Isro

[*] 7 sierpnia rocznica kradzieży [*]

Opublikowano

Ale beznadzieja.

Wbiłem na serwa i po 5min ban z powodu "Admin ma zawsze rację" gdzie nic nawet nie pisał -_-

 

Może ktoś mi wytłumaczyć za co dostałem bana ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...