Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[2 Pytania] Można zatrzymać serwer cs?; Serwer FTP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 Pytanie

 

Widziałem kiedyś taki program który zatrzymywał serwery do cs. Gracze mieli pingi po 2k lub wiecej i serwer stopowal. Umiecie taki program napisać lub opisać mi chociarz na czym on się opierał.

Z tego co pamiętam to przed tym programem byly już zabezpieczenia.

 

2 Pytanie

Słyszałem że za pomocą np. dystrybucji linuxa, Backtrack można włamać się na serwer FTP.

Czy jest to możliwe? Chcę wiedzieć jak to jest robione i jak taki atak wykonać. (Edukacja. Nic złego nie chcę robić).

A jeśli nawet nie wiecie to opiszcie na jakich zasadach to polega jak się odbywa taki atak z czego kożysta itp.

 

Myślę że dużo osób z tych moich pytań skożysta :)

Opublikowano

Jest to możliwe dziś przeprowadziłem 2 takie ataki oczywiście odpowiadam na Pytanie nr 2 :-)

 

zdenerwował mnie jeden gracz z gry

http://grodland.webd.pl

I niestety stracił wszystko co miał Pozdrawiam :-)

 

Administracja

LcBlackStyle

cooltext9_xqhewpn.png

Moje Toole -> QuestTool Ep2 Ep3 100% CopyCharacter Tool Ep2 100% InventoryEditor Ep2 100% CharacterEditor 100%

Opublikowano

@up A mógłbys mi opisać jak to zrobiłeś??

Jeśli nie na forum to pisz na gg 542925 :)

Chętnie wymienie się informacjami i nauczę się czegoś od cb ;]

Choć lepiej by było to tu ponieważ wtedy inni użytkownicy mogli też zabierać głos w tym temacie ;]

 

Jeśli byś mógł opisz punkt po punkcie jak to zrobiłeś ;)

Opublikowano

Jest to nielegalne, za to można iść do więzienia. Namierzanie was po adresach ip nawet jak macie zmienny to pestka dla policji. Wystarczy telefonik do neostrady i mają wszystkie wasze adresy ip z kilku miesięcy/lat.

 

Fajnie sie z wami gadało. Może was kiedyś jeszcze odwiedzę, tylko powiedzcie gdzie będziecie siedzieć.

Opublikowano

Piotrek jestes śmieszny :D

Tak będzie policja i komandosi nawet :D hahah

My nie planujemy ataków na strony rządowe lub uj wie co.

chcę się nauczyć na czym to polega :)

Neźle się uśmiałem czytając twoj post :D

Opublikowano

Piotrek jestes śmieszny :D

Tak będzie policja i komandosi nawet :D hahah

My nie planujemy ataków na strony żądowe lub uj wie co.

chcę się nauczyć na czym to polega :)

Neźle się uśmiałem czytając twoj post :D

Może zacznij od słownika Języka Polskiego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...