Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NoWy SeRwEr 1.4.2 SuRwIwAl 4O slotów !


kokkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZaPraszam ! :D !

 

Ip SeRwErA : Wkrótce !

 

Sloty :40

 

StAtus: On

 

Typ : Survival !

 

Zwierzęta,PoTwory: On

 

Admini (ilość) : 2

 

GG TaKaKo : 40199999

 

Zapowiedz serwera 40 slotowego na wersji 1.4.2 !

Podania na admina składać w komentarzach !

Wymogi: Min wiek: 15 Obsługa admina 8/10 !

M Ó J N I C K TO : Energit00

Opublikowano

Wiek:15lat

Obsługa Admina:9/10

Ile Grasz w MC:około Roku

Czy Miałeś Admina Kiedys:Tak

Chce Wam Troche Pomoc w Rozbudowie Serwera.Bede Mogł Placic Na Serwer!

Opublikowano

Wiek:15lat

Obsługa Admina:10/10

Ile Grasz w MC:3lata :)

Czy Miałeś Admina Kiedys: TAK

Chciałbym wam pomoc w rozbudowie serwera poniewaz mialem 3wlasne serwery dedykowane i ogarniam :) CZEKAM NA ODP

Moglbym placic takze serwer!!

Opublikowano

Wiek:16 lat

Obsługa Adma:9/10

Nick w MC:Babyxfire

Czy mailem admina:Tak

Dlaczego ja?:Jestem mily,ogarniety chce pomoc w rozowju servera.Chce zeby posiadal ladne budowle.Byla mila atmosfera itp

Opublikowano

Lat - 20

Gram w Minecraft - od 1.4 Beta

Commandbook czy Essentials - 90 % bo czasami się zapomina ;)

Byłeś Adminem ? - Tak

Ciut nudzi mnie już normalna gra , poprzedni serwer mi nie podpasował niestety (Xcrafters) i zrezygnowałem z moda z racji takiej, że jeden admin ciągle mi dokuczał i po prostu nie chciałem więcej być w składzie z takim snobem. Po za tym lubię budować i pomagać innym graczom aby bawili się świetnie na serwerze :) mogę coś dopłacać do utrzymania jeśli serwer nie był by oblegany przez żądnych Premium i VIP'a graczy , wiadomo serwera za darmo nikt nie da :) , pracuję więc z wpłatami nie było by problemu :) pozatym mam kilku znajomych którzy też mogą pomóc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...