Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] iBot crack dla wszystkich niedowiarków (dowody)


SirMarthes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zauważyłem, że temat iBot'a ostatnio jest bardzo popularny część ludzi twierdzi, że crack do owego Bota nie istnieje np.:

 

Nie ma cracka a wszystkie "niby"cracki to keyloggery

 

Tutaj proszę bardzo dwa ss'y z iBot'a, na którego nie wydałem ani złotówki (używam cracka):

 

97917154276598529314.jpg

 

 

 

22508026104950176294.jpg

 

Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości mogę w najbliższych dniach nagrać film, gdzie się loguje do iBot'a bez wpisywania e-maila oraz passwordu i pisze, że bota mam na 0 dni.

Pozdrawiam,

Opublikowano

Fakt, też mam cracka i też mi wywala 0 dni i bot działa tylko nie zapominaj że normalny ibot ma 2 procesy a nie 3 i nie dodaje javy do autostartu więc lepiej sobie passy zmien

 

 

P.S wyślij tego cracka zobaczymy czy jest taki czysty.

 

 

Znalazłem cracka czystego.Nie wysyła nic w sieć.

Masz racje, zwracam honor.

Opublikowano

Jeżeli posiadacie taki crack to proszę o go dajcie :P. + dajcie link do bota do pobrnia ;p

Opublikowano · Ukryte przez Gamus, 2 Listopada 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Gamus, 2 Listopada 2012 - Brak powodu

Nie popieramy piractwa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...